Hostinec U Raků, Dolní Lhota


dd.mm.2017, sepsal Los


Hostinec U Raků
Dolní Lhota 34
763 23 Dolní Lhota u Luhačovic

Tel.: 577 138 097
Facebook: Hostinec U Raků

Recenze z předchozích let:
---

Mapa


Los slovos úvodňos

A toš sme zaparkováli tu, kúšček od Luhačovíc, v Dolnéj Lhotě, gde sme nafštívili místní okresní přebor ve fotbále. Potom už sme byli natolik rozjetí, že sme dali zavděk jakýkoliv knajpje, a jelikož jest hospoda U Raků jedinú hospodú v týdlenctýdle dědině, toš kam inam zapadnút, než tu, ni?


Los pivos kvalitos

A toš na výbjér tu majó dvje sračkoidní europiva, a sicéj desítkový Radegast a jedenáctkový Staroprameň. Enem sem tutok nabídku viďél, a málem sem samovolně vrhnúl. Jest fakt, že gdyž sem tu býl gdysik naposlédy, toš sem zkúšál tu jedenáctku, ale byl to totální šit, toš proto sem sa dneskaj odhodlál pro tu desítkovú vodu na kolena s názvem Radegast. Mno, a nebylo to zlý, ba naopak, docela to ušlo, bylo to pitelný a já tu do sebe naládovál hnedkaj nekolik kúskú, a ani u jedneho sem neohrnúl nos, ani sa mi nezakřivila huba, chuť to byla oproti očekávání opravdu nadprůmjerná. A toš mosím hodnotiť docela vysoko, páč i gdyž je Radek hnus fuj bluj pivo, toš dnes byl natočené solidně a byl chutnej.

4.00


Los jídlos kvalitos

A toš tu sa spíšéj chlastá a ne žere. Pokáď sem si stačíl fšimnút, toš dajaký laskominy a snáď aj pizzu tu nabízajó, ale páč sme nic nezkusili, toš hodnotiť jídlo nemožu.

x.xx


Los obsluhos kvalitos

A toš dajaká malá paní nás obsluhovala, a bylo viděť, že má oblsuhu v krvi. Neenomže nám nic neřekla ani gdyž sme hlučeli na celú knajpu, ale dokonca ani okem ani brvú nemrkla, chovala se naprosto profesionálně. Naopak temu však bylo u provozovatela týto hospody, keré byl přítomné, a jehož urážlivé průpovídky vůči nám byly slyšitelné všem, ale tu hodnotíme obsluhu, a ta byla f poho.

4.00


Los prostřeďos kvalitos

A toš na to, že ide o vesnickú knajpu s pár obyvatelama, toš sa jedná o fakticky velkú hospodu. "Dolní" část je obsazená několika čtverhranýma stolama, a v "horní" je pak kromje stolů aji kulečník. Interyjér je typicky čtyřskupinový, ale takový já mám rád. Působí tu to útulně, čistě, a díky velkýmu množství židlí jest tu možno sednóť gdykoliv skoro gdekoliv. Gdyby bylo trocha teplejc, mohli sme si sednúť aji ven, gde byl jeden plastové stolík s nekolika plastovýma stoličkama, ale vzhledem k temu, že sa v hospodách už nekúří, tak to bylo celkem jedno.

3.50


Los klientelos kvalitos

A toš pomladší aji postarší chlapci, muži, dívky a ženy, mix fšeho, samozřéjmje za výrazný převahy mužský populace. Mladší ročníky hráli kulečník a aj byli poposedaní spíš v horní části, štamgasti a postarší ročníky pak seděli v dolní části. Gdyby tu neseďél drzé provozovatél, toš mohlo byť hodnocéní daleko vyšší, takto mosím dať body výrazně dole, páč ten, keré by mjel mít nejvjetší zájem na tym, aby hospa a náfštěvnost rostla, toš ten ju tlačí svým arogantním přístupem k náfštěvníkom k zemi.

2.00


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Fajne sme poseděli, o tym žádná. Pivo nečekaně dobré, prostřédí typicky pivnicový, což možu, obsluha více než profesyjonální, klientela od každýho něco, ale bohužel nepříjemná přítomnost provozovatele je černou tečkou ... takže pokáď nenarazíte na přítomnost provozovatela, toš sa tu klidně na pivko zastavte; v opačným případku sa nezdržujte a zajdite si do jakýkoliv knajpy po cestě dál.

3.25


Los prognózos

A toš jak už sem psál, toš sa jedná o jedinú knajpu v týto vesnici, toš si myslím, že to tu enem tak nezavře. Na druhú stranu tu jest mrtvo neenem přes týden, ale aji o víkendovéch večerech, toš třebas by zmjena provozovatela mohla prospjeť ...