Hostinec U Raků, Dolní Lhota


23.9.2018, sepsal Los


Hostinec U Raků
Dolní Lhota 34
763 23 Dolní Lhota u Luhačovic

Tel.: 577 138 097

Recenze z předchozích let:
2017

Mapa


Los slovos úvodňos

A toš minule nás tu trocha nasrál pan majitél, ale protože pré už sa tu moc nevyskytuje, toš sme tu opjet přibrzdili a venku na minizahrádce slopli pár škopků.


Los pivos kvalitos

A toš desítkové Radegast z minula ostal, ale namísto sračkoidního Staropramenu tu nabízajó ostravský patok ménem Mustang. No tak to byla volba jasná jako facka, jeden sa objetuje na Radka, druhé vyzkóšá tu vodu na kolena z Ostravy. Obojí bylo podobný, ani super, ani šit, prostě osvježující europiva, kerý neurazily. Možná bysem řékl, že přece enem ten Radek byl o neco lepčí, chuťovjejší, nesmrdící. Takže gdo je na desítkový piva zvyklý, Radegast hír jest jasná volba, gdo má rád vyšší voltáže, tak místní jedenáctkovým Mustangem nic nepokazí, tagže asi tak.

3.50


Los jídlos kvalitos

A toš oprotivá posledňějšku sme zistili, že sa tu ohřívá dajaká pizza, toš sme neodolali, a hned dvje si nechali naservírovať. Na to, že to bylo ohřáté z dajakýho polotovaru, to vůbec, ale vůbec nebylo špatný, ba co víc, dobrý to bylo, což oprotivá posledňějšku jest velmi pozitivní ziščéní. Ináč kromje pizzy tu ale není nic, což ofšem u typicky vesnický knajpy néni žádný překvapéní, ale pro jídlo tu vesnický knajpy nésó.

4.00


Los obsluhos kvalitos

A toš opjet inačí slečna než posledně, střídá sa tu tu jak fusekle, ale ešlivá to jest k dobru anebo ke zlu, to nemožeme posúdiť. F každým případku dnes bez nijakých ekstempóre, odnáška i donáška f klidu, snad enem sme dýl čekali na odnos prázdných skleníc, čímž sa logicky prodlužovala doba aji doneséní plných krýglů, ale nešlo o nic tragickýho.

3.75


Los prostřeďos kvalitos

A toš venku de facto pár metrů od hlavního tahu Zlín - Luhačovice bylo i přes spoustu projížďajících aut docela klidno, přece enem je to tu tak trocha schované a zastrčené. Slunečníky krotily pekelný slunko, plastový židličky i stolek praskál při každým našem pohybu, až sme mjeli strach, či to pod nama neprdne. Ale svůj účel to plní, tak co, gdyby tu dali dajaký kvalitňéjší, toš by jim to tu mohl gdokoliv ukrásť. Uvnitřka sú pak plnohodnotný dřevjený židličky aji stily s ubrusama, tagže komu sa venku nelíbí, toš može hnípať uvnitřka. Nezvykle velký vnitřní prostor je na tuto vesničku atypický, ale ne nepříjemný, naopak. Ale jo, vesnický putyky možu a tato není výnimkou.

4.00


Los klientelos kvalitos

A toš dneskáj tu s nama venku seděli dva mladší pracanti v montérkách a zvnitřku za nama pak chodili kuřáci vyšňupat své hřebíčky do rakve. Ináč sa tu vyskytnúl aji umjelec ze Sehradic, kerý nám obohatíl našu letošní ročenku Pajzlák svýma ilustracema, toš sme prohodili pár slov, než sa začál plně vjenovať dajakým videjím ve svým mobilu. Ale přítomnosť známé tváře potěšila, a toš mosím dnešní klientelský hodnocéní řádně navýšiť.

4.25


CELKOVÉ HODNOCENÍ

No dneskaj sa nám tu fakticky líbilo. Pivko osvježující, jídlo chutný, klientela známá i neznámá, obsluha obsluhující a prostřédí vesnický hospody parádní. Gdyby tu místní zahrádka byla vjetší a ešče třeba aspoň dajakýma chaluhama vizuelně oddělena od pohledů procházejících či projíždějících, určitě by venkovní posezéní bylo příjemňéší, na druhú stranu uvnitřka jest vsjo v parjádke. Pokáď projížďáte na kole kol a kolem, klidně tu náfštěvu doporučím.

4.00


Los prognózos

A toš jedná sa o jedinú místní putyku, tagže ta svoju činnost asi enem tak neskončí, což je pro místní žíznivce určitě pozitivní. Na druhú stranu to tu mosí vydělávať, určitě to tu nigdo nebude dotovať ze svojeho, tagže těžko řéct. Snáď sa najde pořád dost pivopičů, keří to tu budú držet při životě, já sa tu klíďo prďo pudu příští rok přesvjedčit, jaxi to tu vede.