Hotel Abácie, Valašské Meziříčí


12.4.2015, sepsal Los


Hotel Abácie s.r.o.
U Abácie 491
757 01 Valašské Meziříčí

Tel.: +420 571 613 830 (recepce hotelu)
Fax: +420 571 613 840

E-mail: recepce@hotel-abacie.cz
Web: www.hotel-abacie.cz/
Facebook: Hotel Abacie

Recenze z předchozích let:
---

Mapa

Los slovos úvodňos

A toš sem sa vydál to teho ValMeza, abysem tu vyřídil dajaké ty turistické resty. Znavenej sem byl teda docela dosti, ale přesto sem vyštrachál z kešeňě dostatek love na to, abysem sa šel pořádně nažrát do místního hotela Abácija. A toš sem tu...


Los pivos kvalitos

A toš pivsony tu mjeli fakt enem pro hóch třídu, dvanáctková Plzeňa sa tu krčila vedla holandkýho Hajnekena. A gdyž sem sa podíval na ty ceny (Plzeňa za 45 grošů a Hajneken dokonca za 59 káčées), toš to sem málem padnúl do mdloba. Ale co už, nesce sa mi už zveda?, i gdyž na nedaleký nádražce bysem za ty ceny lupnúl pivsonú hnedkaj několik. Na Hajnekena sem fakt tolik peňazí nemjél, toš sem si dal "standardní" Plzeňu, kerá sice vůbec nezklamala, ale za ty prachy to mjela by? ta najlepší Plzeňa v mojím živo?ě; no nebyla, ale co už, žížu zahnala a taxem si dál ešče druhú na chu?ť...

4.00


Los jídlos kvalitos

A toš tu majó nej kyselicu, co sem gdy jédl; a toš sem sa dneskaj rozhodnúl, že si dám i dačo iné, páč by to nebylo úplně košér hodnocéní. Hovjwezí polívka s rýžú a hráškem byla fakticky nic moc, spíš nic než moc. Následný druhý jedlo bylo pak famózo mistrózo, takže žaludeček byl fakticky spokojný ažaž.

3.50


Los obsluhos kvalitos

A toš mladíček s bílú košilú a kravatú, v černý vestičce a pukáčových ga?ách, to se fakt k mojim blatem zasraným maskáčom moc nehodílo, ale něgdo si na to potrpí. A? už byl oblečený jak chtěl, tak sa nad mojím špinavým zjevem moc nepozastavovál a chodál sa ke mně jako profík, ani okem nemrkl a plníl veškerý požadavky na výborníuú; klobúk dole.

4.50


Los prostřeďos kvalitos

A toš co chcete po hotelový restauračce. Luksus kam sa podíváš, aji hajzlíky byly bezkontaktně osvjetlovaný, s teplú vodú a spústou papírových ručníků. Trocha mně sraly ty ubrusy napříč stola, furt, gdyž sem sa zvedál na hajzl a pak si zase sedál, toš sem na sebe málem fšecko ze stola zvrhnúl. Ale ináč fajne.

3.75


Los klientelos

A toš dajací podnikateli mluvící česky, italsky, anglicky a gdovíjakešče. Vypadál sem fakticky mezi ňěma jako exot, a toš asi sem tu fakt nezapadl. Až přestanu maka? rukama a pudu si sednó? v košilce do kanclíka, toš sa sem taky něgdy stavím oblečený jak na ples v opeři či co, ale takto mi ti okolonepiči vůbec nepadnuli do voka.

1.50


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Pivo nadstandardně dobrý (taky co bysme od Plzňě chtěli iného že), ale šíleně předražený. Jídlo výtečný, teda gdyž si odmyslím polívku (anebo spíše přimyslím kyselicu), obsluha profesionální, oblečená jako ze škatulky a nóbl osazenstvo fšude dookola; pro mně jako turistu naprd, pro obchodníky a inú téhápé honoraci prostě v poho podnik, toš si vyberte. Já až vydělám, toš sem pozvu aji rodinku na jídlo, ale ináč mňě tu na pivu enem tak nikdo neuvidí.

3.50


Los prognózos

A toš je to hotel. V hotelu sú vjetšinú dajací hos?á. A gdyž už ne v hotelu, toš hnedkaj vedle je sportcentrum a tam sú většinú sportovníci. A gdyž už ani jedno, toš furt je ve ValMezu dost človíčků s nabitú kešeňú, keří si tu v klidu posedí v luksusním prostředí. A toš asi to tak má by?, bo tak je to správne a já tvrdím, že aji tyto typy několikahvjezdičkových pajzlů majú právo na život.