Pizza Bar "Angelo", Bystřice p. H.


18.1.2015, sepsal brtnik


Pizzabar Angelo
RENMAXI GASTRO s.r.o.
Sídliště 1292
768 61 Bystřice p. H.

E-mail: angelo@raabnet.net
Web: www.pizzabar-angelo.cz

Recenze z předchozích let:
2014, 2010, 2009-2, 2009-1

Mapa


Úvodní slovo

O této restauraci se v Bystřici traduje, že se tu dobře vaří. To prostředí tam nemám moc rád. Bez těch oken je to jak někde v bunkru. Navštívili jsme restauraci s partou známých a mnoho jídel ochutnali. Jak jsme byli spokojeni? Dočtete se níže.


Kvalita piva

Piva stále stejná. Gambáč 10, Plzeň a svijanský kvasničák 13. Já jasem po jedné Plzni přešel k nealko pivu. Bohužel je lahvové a já radši ty točené i nealko. Plzeň je Plzeň nevím co k tomu říct. Teplota dobrá. Svijany měl kamarád a už to nějak není tak dobré pivo jak bývalo.

3.75


Kvalita jídla

A teď proč jsme tam přišli. Pizza už není pizza, ale tlustý koláč a na tom naplácaná spousta eidamu u Margherity a jiných pizz se sýrem. Kvalita šla značně dolů. A zážitek kdy obsluha nebere telefon když si chce člověk objednat pizzu domů jsem měl už 2x. Těstoviny byly značně přesolené. Jediný kdo si pochutnal tak kamarád co si dal lososa. Už ani děti tu pizzu moc nemusí a to je co říct. Jestli to tak bude pokračovat tak příští návštěva už bude bez jídla. Koná se zde mnoho soukromých oslav. Téměř při každé víkendové návštěvě tam nějaké takové akce byl dvě až tři naráz. A z toho zřejmě zatím nejvíc profitují.

2.50


Kvalita obsluhy

Jeden vcelku nafoukaný mladý boreček a pak ten stálý týpek co se snaží bavit hosty svými letitými fórky. Pak se tam objevila ještě nějaká slečna. Na jídlo jsme čekali skoro hodinu. Což mi přijde při obsazenosti restaurace z cca 50% neúnosné. Nápoje nosili vcelku rychle.

2.75


Kvalita prostředí

Zařízení vcelku vkusné. Na stolech nápadité svícínky. Jenom ta tma..., ale s tím nejde nic dělat. Je tu i bowling, kde jsou totálně ohrané koule a už to pořádně nejde hrát. Spíš jsou to už kostky než koule.

3.50


Klientela

Všeho druhu jenom víceboďáci se tady samozřejmě nevyskytují.

3.50


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Jde to do kytek. Pan vedoucí by se měl podívat na personál a trošku jim zvednout mandle. A ty koule na bowling zakoupit nové.

3.00


Prognóza

Řekl bych, že lidi jsou tam zatím zvyklí chodit,pořádat oslavy, ale už se ozývá čím dál více nespokojenců. Ta koláčová pizza fakt není to pravé ořechové. Italská kuchyně včetně těstovin vypadá trochu jinak. Zatím jedou z principu a pověsti. Ale vše netrvá věčně.