Befeleme Coffee Bar, Teplice


5.1.2020, sepsal Los


BeFeLeMe Coffee Bar
Zámecké náměstí 347/7
415 01 Teplice

Tel.: 777 808 949
E-mail: jiristurm@seznam.cz
Web: befeleme.cz
Facebook: BeFeLeMe coffee bar

Recenze z předchozích let:
---

Mapa

Los slovos úvodňos

A toš gdyž už sem sa vyskytnúl v krajích více vzdálených od rodné podhostýnské hrůdy, toš to by bylo, abysem nezašél do dajakýho hostinskýho zařízení, a nenapsál dajaké zhodnocéní tamních kvalit či nekvalit. Přece enem jest potřeba našim čtenářom rozšiřovať obzory aji o inačí hospody, než enem střední Morava, tajak to robíme dofčilka. Ale zaséj si moc nezvykajte, zaséj tak rozcestované nésu, tagže tuto recenzu baru na námjestí v Teplicách berte fakt jako výnimku. Poďme tedy na to...


Los pivos kvalitos

A toš pivo tu majó, to jest fakt, ale překvapilo mňa, že enem "malý". No fakt, v celým podniku sa nenacházá jediný půlitrový krýgl, a to ani na našu přímú prosbu, či by to dajak nevymysleli a dajaký velký krýgl nedohledali, sme dostali zápornú odpovjeď. No nevadí, budú sa moseť pingli o to víc kolem nás obracať. Na čepu bylo jedno jediné pivisko, a to Pilsner Urquell, což sicéj byla výtečná volba, ale nemjeť možnosť si vybrať, to mně nepříjemně překvapilo. Ale holt totok jest bar a kavárna v jednom, totok není hospoda jako taková, toš sem byl vůbec rád, že se tu človjek čapáka dočkál. Chuť piva ucházející, proč ne, ale třetinková velikost jedinýho druhu piva nemožu hodnotiť líp jak hodnotím.

3.50


Los jídlos kvalitos

A toš zapomeňte, kromje jídla si tu možete dať desítky typů výtečných rumů a zapiť to desítkami druhů různých káv, ale na jídlo jako takový tu fakt nic nemajó.

x.xx


Los obsluhos kvalitos

A toš dva týpci fakt lítali, nic inýho jim taky nezbylo, páč hospoda sa docela zaplnila a my Moraváci sme byli žízniví jak trám. Dala se s nima dokonca zavést aji debata o fungování tehotok podniku, o nabízených druzích káv a rumů, a docela sa dozvjeděť o minulosti, súčasnosti a budúcnosti tohotok baru. Dokonce sme byli výkladem o rumech natolik natěšeni, že sme neodolali a pár značek taky zkusili. Mno, asi sem barbar, ale v mnoha případech sem přece enem mohl řéct "zlatý Božkov" ...

4.25


Los prostřeďos kvalitos

A toš malinkatý to tu je. V "přední" příchozí místnosti sa nacházá několik plastovéch stolků s plastovými židličkami, za kterú sa nacházá velké bar s několika barovkama s kovovýma nožičkama. Celkovje tu posezení nebylo moc příjemný, plast drtil naše zadky fest a taxme vzali rádi zavděk pozvání na polstrovaný barovky na košt rumů. Ináč prostředí ale příjemný, intimní nasvjetlení nebylo nijak rušivé, ba naopak. Jo, a v lítě jest venku megazahrádka s celokovovým nábytkem, kerá dokáže zvjetšiť zdejší kapacitu několikanásobně.

3.25


Los klientelos kvalitos

A toš partyje místních a partyja naša. Docela bylo v pohodě, že sme sa dokázali navzájem dajak promísiť, tagže oni hltali naše zážitky z Valašska, a my zasej jejich zážitky ze zdejšího pohraničí. Nigdo tu nebyl ani agresivní ani hlasité ani nevrlé, proto mosím za dnešní večír hodnitiť fakt vysoko.

4.50


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Jak to tedy shrnóť celkovje? Pivo dobrý, Plzeň nigdy nemože uraziť, a komu nevadí třetinkový podání, tak bude spokojené nad míru. Obsluha stíhající a znalá jimi nabízený sortiment jak rumů tak káv, o čemž je schopna a byla ochotna vést monolog a posléze aj dialog. Prostředí jako takový příjemný, komorní, ale s nepohodlným nábytkem. A klientelu si človjek prostě nevybere, něgdy super, něgdy na hovno; dnes to byla naščestí ta první varianta.

3.75


Los prognózos

A toš pokáď se tu něgdy opjet vyskytnu, což ale pochybuju, toš klidně na pár pivek jest možno hír svlažit svoje hrdlo. Pokáď chcete objeviť kouzla a chutě netradičních rumových značek, tak sem zajditě určitě, stejně tak, pokáď ste barista. Ináč tu není co k vidění, nažrat sa tu človjek nemože...