Bingo Bar, Bystřice p. H.


8.2.2015, sepsal Čiva


Bingo Bar
Havlíčkova 191
768 61 Bystřice pod Hostýnem
Tel.: 573 379 139

Recenze z předchozích let:
2014, 2010, 2008, 2005-2, 2005-1, 2002

Mapa


Úvodní slovo

Opravdu jsem nečekal, že navštívím Bingo alias Osmu hned rok od mé poslední recenze, leč ó sud tomu asi chtěl, že nás vyprali z rusavského Kůlu a byli jsme tedy nuceni poohlédnout se po pitivu jinde. Zřejmě kvůli výhodné lokaci tohoto podniku jsme to zapíchli právě zde.


Kvalita piva

Tentýž Budvar deset jako minule, leč s tím rozdílem, že mi tentokrát přišlo pivko více studené, a to bylo přesně to, co jsem po dlouhém sušení huby a galonu whisky potřeboval.

3.50


Kvalita jídla

 

x.xx


Kvalita obsluhy

Oproti minulé mé návštěvě změna značná, neboť to vypadalo, jako by zde obsluhovaly dcery servírek uvedených v předchozí recenzi. Holky kolem dvacíti let se otáčely vzhledem k početnosti osazenstva solidně, nám donesli (i přes náš pokročilý stav) pivko nejedno, takže je potřeba hodnotit pozitivně. Stejně se ale obávám, že zde tyto divoženky nejsou pořád a prostor občas dostanou i o generaci starší a k tomuto podniku nepasující dámy z minula.

3.75


Kvalita prostředí

Tady není o čem se rozepisovat, stále boxy, stále bar jak z vánočního Disneylandu, stále nějaký ten herní vercajk, kolem kterého se motal nejeden náctiletec.

3.00


Klientela

Těchto náctiletců byla skoro plná knajpa, což svědčí o značné víkendové oblíbenosti tohoto podniku mezi omladinou (zřejmě nejen) bystřickou. Jelikož jukebox přehlušil jejich hlasové projevy, lze je hodnotit uspokojivým průměrem.

3.00


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Bingo dobře posloužilo jako první (nebo spíš poslední) pomoc onoho večera, k dvouhodinovému posezení před odvozem do postele je tato hospoda vhodná, celý večer s herními konzolemi by zde však nikdo z nás zřejmě dobrovolně trávit nechtěl.

3.40


Prognóza

Bingo je podnik, u kterého si i já (jakožto občan nebystřický) dovolím predikovat, že tady to minimálně o víkendech pofrčí snad do nekonečna. Otázkou samozřejmě je, zda víkendy pokryjí menší návštěvnost přes týden – vypadá to, že zatím ano.