Bowling Pizza IH Moskva, Zlín


14.12.2016, sepsal Los


Bowling Pizza IH Moskva
Interholet Moskva
Náměstí práce 2512 765 70 Zlín

Tel.: 577 560 756

Web: www.bowlingpizza.cz
Facebook: Bowling pizza na hotelu Moskva

Recenze z předchozích let:
---

Mapa

Los slovos úvodňos

A toš sem byl pozvané na boulas do interhoteláča Moskva, gde sem snáď nigdy ani nebýl. Svjedomí mi nedalo, abysem sa hostitela nezeptál, jaxa mám doprčic oblíct, páč sako ani kravatu dajak nenosím, ale do takovýho hotela bysem přece nemjel přijít v montérkách z práce, to dá rozum, ni? Ale byl sem ujištěné, že sa jedná o palušu jakú bysem tu nečekál; a protože sa nakonec ukázalo, že mjel pravdu, a že se fakticky jedná o typický pajzl, toš mně to nedalo, a nasál sem tak atmosféru, abysem byl schopné to tu ohodnotíť. A toš sa posaďte, vyvalte pupky smjerem k počítaču, a čtěte, jaxa chlastá v budovje luxusného zlínského hotela.


Los pivos kvalitos

A toš Radegast 10 a Plzeň 12, vjetší nudnou kombináciju už fuckticky neide vytvořiť. A aj gdyž sem mjél neskutečnú chuťu na Plzéň, toš sem odolál, páč čekál mňa večír dlúhé jak tédeň před výplatú, a nescel sem sa zežrať dříf, než to bylo nutný. A toš Radek 10 přistál na mým stolku, s docela solidní pjenú aji barvú, v těžký, byť bezuchový, ale o to více grafiky vyvedený sklénce. Chuť nebyla špatná, teplota nebyla špatná, aróma nebylo špatný, toš celkovje to nebylo špatný. Ba co víc, řekl bysem, že ač sem to nečekál, toš sa to dalo piť a já u Radka zústál celé večír, což jest samo o sobje pochvala. De to.

3.75


Los jídlos kvalitos

A toš sa jedná normálně o picérku, čumjél sem jak tele na nový vrata. Neodolál sem a dosud pozřené Radkoidní pivo sem proložíl jednú místní picú a od ostatních sem samozřéjmje okoštovál, jaký to maj. No, žádný Lukulský hody to nebyly, ale sněst sa to dalo. Srovnávať to s picó z Pizzabaru Angelo v Bystřici anebo z Pizzerie v Oséčku, toš bysem to zadupál do zemje, ale na Zlén je to asi standardní průmjér, toš dávám standardní průmjér.

3.00


Los obsluhos kvalitos

A toš dajaké boreček aj borečka sa tu míhali docela fest, na pivko sme nijak specijálně čekať nemoseli, ale to jest tak fšecko, co si o nich pamatuju, takže opjet žádná svjetová hitparáda sa nekonala; na druhú stranu obsluhovali solidně, a toš nemožu hodnotiť nijak zle.

4.00


Los prostřeďos kvalitos

A toš pjekný to tu je. Barový posezéní u boulasu bylo dostatečný a vysoký barovky z bystřický manufaktúry nás vždycky vykoply ze sedáku jít hodiť další kolo. Zbytek hospody je rozdělen do jakýchsik dřevjených boxů, gde sú lavky po stranách a dlúhý stúl uprostředka. Fajne je, že sa jedna partyja zašije do boxa a má svoje súkromí, prúser pak je, pokáď je vás vjetší partyja jak třebas osum a více lidí, to sa do jedneho boxa nevejdete a mosíte seděť ve dvou. Ale takový partyje snáď už ani človjek v hospách nenajde, toš hodnotím prostřédí velmi kladně. Co byl ofšem megaprúser, tak to, že tu bylo nahulíno jak v poslední zaplivaný nádražce. Proti kouři nic moc nemám, ale vadilo to aji kuřákom, prostě nestíhalo odsávání, a toš obsluhující borečci furt otevírali dveři kamsik na balkon a dovnitřka sice prúdíl čerstvé vzduch, ale studené jako sviňa, páč venku mrzlo. Toš nevím, kolik z nás to odneslo nemocí, já mjel pak takovú menší rýmečku, a proto strhávám body dolú.

3.00


Los klientelos

A toš dneskaj tu nijak narváno nebylo. Přišli sme docela fčas a taxme nejenže f klidu zabrali jeden boxík, ale aji fšecky barovky u boulasu, páč sme tu až na jeden páreček byli sami. S postupujícím večírem tu lidí přibývalo, s nimi aji kouře, jaxem popsál výš, ale bylo to díky lidičkám příjemný, páč sme tu nebyli jako kůli v plotku. Vjetšinou tu byla omladina mezi 20-30, ale vyskytly sa aji starší kúsky, prostě fšehochuť, neotravná, debatující, sportující, chlastající; fajne!

4.25


CELKOVÉ HODNOCENÍ

A toš proč ne, klidně sem pudu znova, páč pivo bylo chutný, pizza poživatelná, obsluha obsluhující, klientela hlomozící, takže pokáď spravijó odsávání, toš sa tu bude seděť perfektně. Další zlínská knajpa, kerá mi zůstane v hledáčku, a kerá vykazuje fšecky klady obyčejný pajzy. Paradoxem tudíž budiž umístění v budovje zlínského interhotela, ale tento paradox překvapivje spíš týhle putyce može pomocť, protože aji mezi ubytovanýma sa najde určitě dost pijanů, keří zapadnú rači sem, než do sterilního prostřédí hotelovýho lobby baru.

3.75


Los prognózos

A toš uvidíme zaséj za rok, gdy si boulas pré zopakujeme. Myslím si, že fungovať to tu bude, toš není třeba to víc komentovať...