Koliba Čecher, Rusava


19.6.2016, sepsal Kuzmič


Koliba Čecher
Rusava 336
768 41 Rusava

Tel.: 777 790 007
Web: www.rusava-cecher.cz


Recenze z předchozích let:
2013, 2009, 2006

Mapa


Úvodní slovo

Cestou ze Svatého Hostýna, kde jsem se věnoval sérii kajícných modliteb, mě mé kroky společně s ostatními dalšími třemi poutníky zavedly do malebného údolí rusavského. Touha svlažit vyprahlé rty a upokojit hladovějící žaludek nás přivedla až do podniku nesoucího název Koliba Čecher.


Kvalita piva

Zubr byl pro mě svého času tím, čím je pro kojence mateřské mléko, ovšem v posledních letech jsem ke svému smutku zaznamenal jeho kolísavou kvalitu. V tomto případě jsem však naštěstí nebyl zklamán. Pivko mělo poctivou a plnou chu? bez kazů, správný říz a ideální teplotu.

4.50


Kvalita jídla

Sobě jsem poručil pikantní masovou směs s hranolkami. Mé dojmy z ní byly jen lehce nadprůměrné. Při hodnocení však musím přihlédnout také k tomu, že mí spolustolovníci si dali jakési vepřové maso pojednané na cibuli a pomlaskávali si převelice.

4.00


Kvalita obsluhy

Střídaly se tu dvě holčiny. Byly sympatické a vstřícné, ovšem pokud by kmitaly o trochu rychleji, určitě bych se nezlobil. Nebylo to však až tak hrozné, takže z maximálního možného hodnocení strhávám jen jeden bod.

4.00


Kvalita prostředí

Jelikož jsme po celou dobu seděli venku, hodnotím jenom venkovní posezení. A nemám k němu závažnějších připomínek. Byli jsme zde dostatečně chráněni před dotěrným sluncem, které, i když byl teprve začátek června, naplno demonstrovalo svoji moc a sílu. Navíc je odsud krásný výhled na okolní přírodu. Pro romantiky typu Karla Hynka Máchy je to tu tedy jako stvořené.

4.50


Klientela

Vyskytovali se tu především turisté a rodiny s dětmi. Čtyřboďáka či pětiboďáka tu mé bystré oko nezahlédlo. Asi je to sem pro ně moc do kopca.

4.00


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Tož, dobré to tu je. Výborné pivo, příjemná obsluha, fajn prostředí, dá se tu slušně najíst. Takže jedním slovem: SPOKOJENOST

4.25


Prognóza

Necítím se býti prognostikem, přesto mi instinkt říká, že pokud tento podnik něco vyloženě nezanedbá, nebude mít o návštěvníky nouzi a čeká ho hezká budoucnost.