Dodo Pub, Bystřice p. H.


22.5.2016, sepsal brtnik


DODO PUB
Masarykovo nám. 70
768 61 Bystřice p. H.

Tel: 573 335 994
Web: www.dodopub.cz
Facebook: DODO PUB

Recenze z předchozích let:
2014, 2013-2, 2013-1, 2012, 2008, 2006, 2003

Mapa


Úvodní slovo

Po delší době jsme zavítali do Dodo pubu. Po špatných zkušenostech kdy nám nešmakovalo pivo ani obsluha jsme uslyšeli o úpravě designu pubu i návratu k pivům bývalým. O obsluze jsme zprávy neměli a tak jsme ze zvědavosti ve všední den s RUmcajsem vyrazili testovat.


Kvalita piva

Na čepu klasika z Plzně 12° a pak 12°Radegast a 10 Radegast. Zvolili jsme 12 Radegast a nebylo to úplně zlé. Na Bystřici lepší průměr. Jenom pěna se mi zdálo padala nějak rychle. Ale to bylo ovlivněno asi tím, že jsme minulý týden měli bečku a tam se tlakovalo klasicky pumpou a Zubřík pěnil až běda.

3.75


Kvalita jídla

Brambůrky měli dobré. Ani nevím jestli tam ještě funguje dovoz jídel z Angela. Na stránkách píšou, že jo, ale stránky jsou v rekonstrukci. Tož nevím jak to je.

0.00


Kvalita obsluhy

Hodně mladá slečna nosila piva rychle a i při vcelku zaplněném pubu se chovala klidně a příjemně.

4.00


Kvalita prostředí

Je to tam trošku nové. Nové potahy na sedačkách nepříjemné, kdy i při relativně chladném počasí nám vlk vyl nebezpečně blízko. Prostě to nedýchá a potí se zadek. Nově vymalováno. Je snad i nějak upraveno odsávání, protože i přes velké množství kuřáků nám oblečení při vyjítí na čerstvý vzduch moc nesmrdělo.

3.50


Klientela

Většinou mládežníci ve věku servírky. Ale pár starších kousků včetně nás se taky našlo. Slečny sedící naproti společně u stolku většinou tlemily do mobilu a téměř nekomunikovaly. Jo i tak jde posedět s přáteli v hospodě.

2.00


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Už se začala budovat i letní zahrádka takže i v létě nebude o hosty nouze. Pub zjevně jede. Prostředí pravidelně udržováno i když ten styl už je trochu zastaralý.

3.50


Prognóza

Fungovat to určitě bude vesele dál. Je to v centru a snaha tam je vidět. Na zmrzlinu ze zahrádky už se těším.