Nonstop bar "Las Vegas II", Bystřice p. H.


25.1.2015, sepsal Čiva


Bar herna Las Vegas II
Havlíčkova 1696
768 61 Bystřice p. H.

Recenze z předchozích let:
2013, 2010, 2009

Mapa


Úvodní slovo

Inu, to máte tak – jednoho sobotního odpoledne se Čiva nečekaně vyloupnul na bystřickém hlavním (a jediném) náměstí. Chtěl si to zamířit do Renna, jelikož ten podnik o recenzi přímo žadoní, nicméně otevříno zde mají až od 18hod. (ve všední dny však již od 11hod., což nechápu), a tak jsem si musel nechat zajít chuť. Ne že by byl Šicák hned vedle Renna, jen jsem chtěl zjistit, zda je ta hospa opravdu o ničem, jak jsem již minulý rok byl avizoval.


Kvalita piva

Stále Géčko jedenáct za dvacet dva českých – myslím, že za tuto tekutinu je to ještě mnoho. Toto pivko obecně nemusím, málokde ho umí prodat dobře (výjimkou budiž šikovné slečny z Bestu), a zde to byl sice skoro nadmírák a studený, avšak bez chuti a posléze dokonce s chutí nemytých trubek (které zde, jak je patrné z cedule na dveřích, prošly revizí naposled v roce 2008).

2.00


Kvalita jídla

 

x.xx


Kvalita obsluhy

Obsluha rázu vietnamského, pohlaví ženského – při objednávání dvou jedenáctek si asi myslela, že chci dvanáctku, a hned se mě jala opravovat, že prý mají jenom jedenáctku – jelikož přesně to jsem však „chtěl“, bylo její opravování k ničemu. Při donášce piv nám drcla do stolu, při odebírání již ščotlého lístku jsem měl opět obavy, že mi pivko vylije. Hrůza.

1.00


Kvalita prostředí

Hospoda je stále tmavá, jako správná herna. Došlo zřejmě k obměně nábytku – ten nový je jakýsi masivnější, přítomny jsou zvláštní sedačky pro jednoho širokého nebo dva tenší pochlastávače. Bedna hrála naplno nějakou českou socanskou komedii, s povděkem kvituji alespoň příjemné a tiché hajzly.

3.00


Klientela

Tři ožralí skorodůchodci, kteří se po našem příchodu začali postupně vytrácet, plus jeden až dva looseři sedící každý sám u svého stolu a hypnotizující sklenici s nechutným Géčkem. Tady se asi jiné klientely nedočkáme – i my jsme tam zřejmě působili jako zjevení.

2.50


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Pivko stále stejná břečka, ne-li větší. Obsluha nemotorná, klientela dementní, jen docela útulné prostředí to trochu zachraňuje, ani tak však tuto knajpu zřejmě již nikdy nenavštívím – vždyť v BpH jich je tolik lepších!

2.00


Prognóza

Přeju této knajpě jen to nejhorší – čili ať to tady klidně krachne, další vietnamská herna opravdu netřeba.