Bar Majky Club, Bystřice p. H.


1.5.2016, sepsal brtnik


Bar Club Majky
Čs. Brigády 131
768 61 Bystřice p. H.

Tel: 775 379 541, 607 808 090
E-mail: katerina.goldmannova@gmail.com
Facebook: BAR CLUB MAJKY

Recenze z předchozích let:
2014

Mapa


Úvodní slovo

K tomuto baru jsem měl dlozo jakýsi odpor, ale ten se po několika návštěvách kdy jsme začli jinde a tady končili, zlomil a Bernard mně přesvědčil a zachutnal.


Kvalita piva

Při poslední návštěvě byl na čepu ve všední den jenom Bernard 11°, ale při dřívějších návštěvách byl k dispozici i 12°. Takže tentokrát nebylo na výběr a dali jsme si 11°. Pěna hustá dlouho držící pivo nám chutnalo, teplota akorát. Točí se do zajímavých konických kryglů s uchem.

4.25


Kvalita jídla

 

x.xx


Kvalita obsluhy

Mladá slečna nás přivítala slovy, že už zavírá. Bylo 5 minut po oficiální zavíračce. Pak teda svolila, že nám jedno natočí. Při otázce jestli mají pivo Ale od Bernarda na mně upřela naprosto nechápavý pohled. Po zopakování stále nevěděla vo co go. Svého času to zde měli v lahvích. No nebyl tak co už. Nakonec nám natočila ještě jedno. Byla ochotná příjemná a dokonce i přes zjevnou pracovní únavu i na vtípky reagovala pohotově.

4.00


Kvalita prostředí

To je jiná kapitola. Dřevěné lavice na nich podušky a vlevo kožená sedací souprava a pak samozřejmě ve vstupní chodbě bar. Je to řešené dost blbě, protože se sedí od baru za zdí a obsluha nevidí na hosty. Na lavicích se nesedí špatně a sedačku jsme taky vyzkoušeli, ale tam bysme v té měkotě asi brzo usnuli. Záchody čisté pohoda.

2.75


Klientela

Měl jsem to dříve za mládežnickou hospodu, ale při posledních návštěvách se tam ve značné míře vyskytovali lidi spíše středního věku. Hudba hraje vcelku tiše. Je tam taky jukebox, který taky neřve jak na osmičce či jak se ten bar na benetkovém jmenuje. Seděli tam s náma nějací sportovci co měli své náčiní v nějakých tajemných pouzdrech a byl jsem poučen, že jsou to florbalky. Jo sport to nikdy nebyl můj obor.

3.00


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Pivo dobré. Obsluha kvalitní. Prostředí temné. Tak jsme tam z jukeboxu i trochu té temné hudby pustili.

3.50


Prognóza

Je to na hlavní štrase. Klientela různorodá. Takže to bude i nadále fungovat.