Maracana, Přerov


25.12.2016, sepsal Čiva


Sport bar Maracana
Škodova 1
750 02 Přerov I - Městov

Recenze z předchozích let:
---

Mapa


Úvodní slovo

A tož kde že to zme? Jo, v Přerově, kósček od Škodovky. Tož kam teď? Monaco je zavřitý (čest jeho památce), nádražka je poslední dobó recenzovaná dost, nádražka naproti nádru má pověst katastrofální a na bývaló Špicu u autobusáku chodní hodně „spoluobčanů“. No budeme museť přidať do kroku a zkusiť tu Maracanu, páč Lucerna na Kojetínské naproti Tescu má taky (ještě) zavřitý a U Mary majó Kozla a Gambáča, tak to ani náhodó.


Kvalita piva

Zubr 11° Grand a Zubr 12°, cena cca 23 a 25 Kč (možná míň). Občas v nabídce i nějaké speciálek, a to většinou od samotnýho Zubra (mělo být jakýsi Svatováclavský, ale nebylo). Studený tak akorát, jenže v tom teplu by aj tak nevadilo temu chlazení trochu přikóřiť. Chuť hořká, prostě zubrácká, tady nic nevymyslíš, i když bys jó chtěl.

3.00


Kvalita jídla

 

x.xx


Kvalita obsluhy

Mladá slečna, cca 25 járů, milá, usměvavá, i na ty postarší echt drbany, až sem se divil. Řekl bych, že by si aj zaslóžila nějaké lepčí podnik, ale kdo ví, třeba se jí tu líbí.

4.00


Kvalita prostředí

Hodně nahuleno, aspoň v létě by ty dveři mohli nechávať víc otevřitý. Jinak většinó boxy, pár klasickéch stolů s židlama a pár vyvýšenéch stolů s barovkama okolo – ty já občas rád. Jukebox, i když vypadá všelijak, skýtá strašně moc dobré (a samo že i té špatné) muziky. Na hajzly se musí přes chodbu, ale só na úrovni. Sakra, kdyby tu nebylo tak nahulený, dalo by se posedět aj dýl, no ale prostě to nende.

3.25


Klientela

Většinó smutní padesátnící kotící jukebox a sami popíjející k pivku aj čtvrtky. S jedním takovým starším kusem sem navázal kontakt tím, že sem mu v jukeboxu pustil Tři sestry. Tož proč sem tam nekemu neudělať radost, co na tom, že do Vánoc zbývá čtvrt roka. Lidi se tu dost střídajó, málokdo se tu zasekne, páč asi nejsó škvarky či co.

3.25


CELKOVÉ HODNOCENÍ

A tož není to tu špatný vyloženě, to ne, ale nekuřáky ten vzduch za chvilu vyžene na ulic (aj ty kamióny rachotící okolo smrdijó míň), navíc klientela je spíš málomluvná, pomalu ale jistě zapíjející svoje šrámy na dušách. Zubra podobnéch parametrů nandete všude, obsluha je však určo nadprůměrná.

3.40


Prognóza

Těžko řéct – ani nevím, jesi to tady je aspoň sázková kancelář anebo čistě pivnica (úvodní fotka je totiž několik let stará a já po tom nějak extra nepátral), no a přežiť enem z pivka a z trochy té gořky musí byť pro hospodskýho náročný – nechme se asi překvapiť.