Nádražní bufet, Hulín


3.2.2019, sepsal Luťas


Bufet Nádraží
Nádražní 380
768 24 Hulín


Recenze z předchozích let:
2011 (Vagus.cz)

Mapa


Úvodní slovo

Po mé předchozí neblahé zkušenosti se zlínskou nádražkou, jsem se nenechal zvyklat jednou nezdařenou zkušeností a hned zabrousil do mé „domácí“ nadražky v Hulíně. Po několika letech ji tu opět otevřeli a já si tu možnost nemohl nechat ujít. Navíc vlakem už tak často nejezdím a kdoví kdy se sem znova dostanu. Takže hurá do ní!


Kvalita piva

Na čepu Zubr Grand 11°. Pivko dobré, chutné. I když trochu mělo takový škaredý „ocásek“, ale chuťově velmi dobré to pitivo. Cena také příznivá a nemohu toho moc vytknout.

4.00


Kvalita jídla

Z jídelní nabídky jsou klasické brambůrky, křupky, tyčinky a maxi chlebíčky s bagetou. Ty vypadaly na oko velmi dobře a chutně. Ač jsem neměl, tak najíst se tu na rychlovku dá.

2.00


Kvalita obsluhy

Místní paní výčepní sice vypadá, že snad nemá oči, ale na svůj věk se celkem snaží. V jejím případě ale snaha nepadá moc na úrodnou půdu. Pivo na rychlovku, protože Vám třeba za chvíli jede vlak vám asi nestihne ani natočit, protože se zrovna dívá na Facebook. Co mě ale dostalo nejvíc byl ten fakt, že když jsem si po Zlíně konečně spravil chuť dobrým pivkem a objednal si druhé.. Vzala můj prázdný půllitr a bez opláchnutí do něj znova začala točit další pivo. Dobře, když jsem na bečce, tak bych to pochopil, ale v hospodě a za ty peníze, bych rád pivo z čistého krýglu! Díky této zkušenosti také odpovídající hodnocení.

1.00


Kvalita prostředí

Prostředí zde je velmi útulné. V krbu praská dřevo, klid a pohoda čiší ze všeho. Zde nemám výhrad.

4.00


Klientela

Občas jsem narazil na pár místních jinak povětšinou zela hospoda prázdnotou. Moc objektivně nelze tedy soudit, ale snad tu někdy na někoho narazíte. Možná za to hovoří i fakt, kdy má jeden stůl natrvalo rezervačku „pro zedníky“.

2.00


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Rozhodně je to jedna z těch velmi příjemných a útulnějších nádražek co znám. Neměl bych problém sem zajít kdykoliv jindy, protože pivko i výběr jídla mě rozhodně neurazil. Jen ta obsluha..

3.50


Prognóza

Zatím to nevypadá, že by se mělo něco měnit na provozovateli. Za mě to takto může fungovat dobře i nadále a tuto nádražku mohu jen doporučit!