Nádražní bufet "Fast food", Zlín


13.1.2019 by Luťas


Nádražní bufet
Vlakové nádraží
Trávník 543
760 01 Zlín

Recenze z předchozích let:
---

Mapa


Úvodní slovo

Toš jednoho krásného zimního dne jsem měl volnó chvílu a zrovna cestó ze Zlína. Nešlo tedy nespojit příjemné s užitečným a zastavit se rovnou v nějakém pajzlu jako je například tato nádražka ve Zlíně. Mno ve finále jsem netušil, že to nebude ani příjemné a ani moc užitečné (snad jen jako ponaučení pro ostatní). Ve Zlíně na nádraží nehledejte rozhodně klasickou nádražku. Je to vlastně nějaký asijský „fast food“.


Kvalita piva

Na čepu Radegast 10 a Kozel 10. Toš hned přijdu k cérce za pípó (to že to byla asijatka jsem čekal) a říkám jednoho Radegasta.. Mno čučela na mě jako na zjevení a po třetím ujištění, že chci opravdu Radga začala vytáčet z pípy první pullitr vody.. pak druhý.. a když se jala točit třetí, tak jsem ji zastavil a že si radši dám Kozla. Ochotně cérka natočila Kozla. Po prvním napíti se mi protočili panenky, svraštil jazyk a málem jsem sebou sekl na zem.. Po krátkém vydýchání jsem měl pocit, že se prostě zbluju. Hnus jeden fialový to byl! Nevím jak se jim to povedlo, ale toto nemělo s pivem kozlového typu nic společného a tipoval bych, že trubky nebyly už leta čištěny! Já vydržím hodně, ale toto bych nepřál ani svému úhlavnímu nepříteli.. Leda tak nalít trychtýřem do zadní části těla. Ve finále jsem ho ani nedopil a to už je co říct!! Situaci jsem zachránil lahvovým Radegastem. Teď už byl za barem iný ogara asijského původu a opět jsem ho musel 3x ujistit že chci toho lahvového a nic jejich točeného. Zde byla naštěstí kvalita zachována. Desetinu bodu dávám za možnost lahvového Radegasta, ale ten si můžu dát i doma.

0.10


Kvalita jídla

Jidlo sice nabízí ve stylu smažených rychlovek, brambůrků apod, ale po zkušenosti s pivem jsem měl jednak zatemněno před očima a jednak jsme neměl odvahu jej testovat.

x.xx


Kvalita obsluhy

Vše co se tu pohybuje za barem je asijského původu a k mému překvapení i po těch letech moc neumí česky. Na vše musíte několikrát poukazovat a ujišťovat, že opravdu TOTO chcete. Dávám bod za to, že tam aspoň někdo stojí.

1.00


Kvalita prostředí

NProstředí od baru dál je typicky nádražní. Pultíky s vysokými židlemi a za rohem stůl s TV. Není to sice bůhvíjak velký prostor, ale mě pajzlového týpka toto prostředí neuráží. Za barem (teda jestli se to barem dá nazývat) je pohled na standartní asijský fast food což zase nevyhledávám.

2.50


Klientela

K mému údivu i mezi klientelou jsem slyšel snad všechny možné jazyky od slovenštiny, mongolštiny, ruštiny až po tu „asijštinu“. Za rohem seděli místní výpitci u TV. Takže až na tu cizokrajnost klasická nadražní klientela. Nikdo se nepopral, ale pokecat si tu moc nejde.

2.00


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Z mých dosavadních recenzentských i životních zkušeností toto byla jednoznačně ta nejhorší. Sem už opravdu nikdy nechci jít. Raději ujdu pár metrů jinam než sem jít znova.

1.50


Prognóza

Co vím, tak tento asijský fastfood je tu už několik let a nechápu, že se dokáže uživit. Zřejmě jim naletělo více lidí než já. Nicméně ač nikomu nic zlého nepřeju s tímto stylem a kvalitou to raději zabalte.