Na klempírně, Bystřice p. H.


25.6.2017, sepsal brtník


Hospůdka Na klempírně
Bělidla 318
768 61 Bystřice pod Hostýnem

Tel.: 737 881 051

Recenze z předchozích let:
2014, 2013, 2009, 2008

Mapa


Úvodní slovo

Na Klempírnu jsme s kamarády zavítali při nějakém hokejovém zápase ČR vs. někdo. Hokej mi moc neříká a tak jsem to na té obrazovce nesledoval, věnoval se pivu a kamarádům. Hospoda byla téměř zaplněna. A vzhledem k tomu, že na těchto srnkách v současné době moc recenzí na bystřické pajzly nejsou, rozhodl jsem se o této návštěvě něco sepsat.


Kvalita piva

Pili jsme 11 Zubr. Pivo dobré, teplota akorát. Zubr jak má být. Žádné pachutě a podle hořkosti bych řekl, že to byl Grand. Jestli tam teď čepují ještě něco jiného nevím, protože servírka po dotazu co si dáte a odpovědi pivo se dál nic neptala a donesla co jsem psal výše. Bohužel doneseno ve vysokých sklenicích a já radši ty s uchem.

4.00


Kvalita jídla

Rozpékaná pizza v mikrovlnce. Dali jsme si jednu pikantní na ochutnání a dalo se to sněst. Huba se nekroutila a na druhý den taky bylo vše v pořádku, což mně překvapilo, protože po větší konzumaci Zubra bývá na druhý den trošku problém s řidší a častější stolicí, ale z klempírny nic.

3.00


Kvalita obsluhy

Obsluhovala příjemná paní, komunikativní správně oražená. Věk se dámám netipuje a tady bych si to absolutně netroufl. Pivo nosila včas. Občas se za pultem vyskytli i štamgasti a myli sklenice a čepovali.

4.00


Kvalita prostředí

Vypadá to tam slušně.Dřevěné vybavení hodící se k tomuto druhu hospody. Je tam útulno. Vzadu za hospodou je ještě zahrádka takže prima. Jediné co mi vadilo bylo hodně zakouřené prostředí a oči mně fest pálily ještě druhý den.

3.50


Klientela

Vesměs lidi středního věku. Ale nějaký víceboďák by se určitě u některého stolu našel. Zjevně sem chodí dost štamgastů, protože servírka si z většinou tykala a byla familiérní k hodně lidem. A jak už jsem psal nečepovala jenom ona, ale více štamgastů se za pípou vystřídalo.

4.00


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Typická knajpa, kde točí dobré pivo a lidi se sem rádi vrací na kus řeči, zahrát šipky nebo mrknout na sportovní přenos.

3.75


Prognóza

Pokud přežije zákaz kouření v hospodách a věřím, že přežije, když zatím přežila i EET, tak štamgasti ju padnout nenechají. Někdy ještě zkusím zavítat na zahrádku, prý se tam i občas griluje.