Restaurace Pivovar, Přerov


24.4.2016, sepsal Čiva


Restaurace Pivovar
Komenského 31
750 02 Přerov

Tel.: 777 715 563
E-mail: restaurace@restaurace-pivovar.cz
Web: www.restaurace-pivovar.cz
Facebook: Restaurace ZUBR

Recenze z předchozích let:
2013

Mapa


Úvodní slovo

A tož jsme se jednoho vánočního večera rozhodli navštívit přerovský „Pivec“, hospodu to přímo v rámci pivovaru, kde mělo shodou okolností vystoupit pár rockových kapel.


Kvalita piva

Začali jsme tolik opěvovaným Zubrem Grand, i když nás kamarád upozornil, že šel kvalitativně dolů. Měl pravdu. Podivná pachuť, ani moc studené to nebylo, vysoké sklenice, kde to taky dřív „zamečí“. Přešli jsme na Zubr Gold a o moc chutnější teda nebyl, až s větším množstvím piv to začínalo být lepší – za to však mohla spíše zvýšená hladina alkoholu v krvi než kvalita Zubra (24 kč za škopek je k tomu docela drahá záležitost). Navíc ráno se dostavila nepěkná postzubrovská reakce.

2.00


Kvalita jídla

Hodlal jsem si dát mou zdejší oblíbenou nezdravost, a to smažený žampion s opékačkama, leč při pohledu na obsluhu jsem od toho upustil. Ptáte se proč?

x.xx


Kvalita obsluhy

Vzhledem k tomu, že hospoda byla narvaná k prasknutí kvůli rockovému koncertu, vykazovala obsluha podstav. Za normálních okolností by zřejmě čtyři lidi zvládli obsloužit všechny, ne tak tento večer. Jedna slečna se pro jistotu raději pořád zašívala v zákulisí, další dvě jakž takž kmitaly, leč stejně to neukmitaly, navíc s podivnou taktikou „roznášíme v přízemí, do prvního patra knajpy chodíme jen pro prázdný sklo“. Jedna ze slečen mi navíc vracela na pětikilo, ač jsem jí platil litrem. Jediný mladík snese trochu přísnější měřítka, ale zachránit to nemohl. Nízké hodnocení tak z části patří i obsluze, která nedorazila na směnu.

1.00


Kvalita prostředí

Prostředí se od minula nezměnilo, tentokrát jsme tedy byli v prvním patře, což sice umožnilo sledovat dolní pijany pěkně z patra, leč vzhledem k mohutnému výskytu kuřáků bylo postupem času takhle blízko u stropu knajpy nedýchatelno.

3.00


Klientela

Pařani a pařanky na rockovým koncertě, každý se bavil, žádné nepokoje. Navíc pár štamgastů, kteří sem chodí tak nějak furt – koncert nekoncert.

4.00


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Celkově panuje nespokojenost, jelikož „Pivec“ má být vlajková loď zdejšího pivovaru, ale to, co nám bylo točeno, bylo spíše jak kocábka potápějící se ke dnu. Hezky jsme si zakřepčili, to ano, ale jaký to útok na naše dýchací ústrojí!

2.50


Prognóza

Obávám se, že zde začínají jako jiné podniky mající „jméno“ hřešit na tuto skutečnost a na to, že tady prostě vždycky někdo bude. Vzhledem k tomu, že je knajpa součástí pivovaru, tak to krachnout nemůže, ale začíná zde být patrná jakási zatuchlost – viz např. jejich webovky, které nejsou co do cen piva aktualizovány snad dva roky (a co teprve jejich fejsbuk, který byl naposledy aktualizován v půlce roku 2011 - pozn. red.).