Pizzerie, Osíčko


8.3.2015, sepsal brtnik


Pizzerie Osíčko
Osíčko 67
768 61 Bystřice p. H.

E-mail: olexan@raabnet.net
Web: www.pizzerieosicko.cz

Recenze z předchozích let:
2011-2, 2011-1, 2008

Mapa


Úvodní slovo

Po dlouhé době jsme zavítali do této pizzerie, abysme srovnali kvalitu s nedávno recenzovaným Angelem.


Kvalita piva

Já jsem si dal jakožto řidič točený Birell a ten nebyl úplně super. Nebyly tam žádné bublinky a chu?ť taky nebyla top jak v době největší slávy točeného birelu v penzionu Rondo. V nabídce byla Plzeň 12 a Gambrinus. Nuda.

3.00


Kvalita jídla

Výběr jídel vcelku široký. Dokonce pštrosí steak, který jsem si tu dal při minulé návštěvě a byl fajn. Tentokrát jsme si dali pizzu a steak krůtí. Pizza bohužel podobná té v Angelu.Těsto trochu tlustší než by mělo být, ale nebyla tam ta obrovská vrstva eidamu. Řekl bych, že tento sýr byl lepší kvality. Steak byl dobrý s americkýma bramborama a pepřovou omáčkou. Na tu pepřovku by měli jít na recept na Ovčárnu tam je poněkud pálivější, ale tak akorát. Příště musím zkusit těstoviny, aby bylo srovnání s Angelem dokonalejší.

4.00


Kvalita obsluhy

Obsluha byla rychlá a příjemná. Nabídla kávičku trochu ve stylu pana Volka,ale méně vlezle. Pak se tam motal ještě číšník s tím jsme tu čest neměli. Restaurace byla vcelku zaplněna a nebyl problém s obsluhou v žádném směru.

4.00


Kvalita prostředí

V selském stylu. Seděli jsme u toho stromu a děti zajímalo co to je za dřevo. Je to habr s umělými listy nahoře. Ty si klidně můžou odpustit. Umělotiny nemusím. To snižuje z mé strany hodnocení. Letní zahrádka je dobrá ve stínku. Sice výhled exkluzivní není, ale v rámci možností dobré.

3.50


Klientela

Sjíždí se zde široké okolí. Rodinná restaurace. Stálá pivní klietnetela sedí dole v přízemí pod pizerií. Vlastně ani nevím jestli to dole ještě funguje.

3.00


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Restaurace asi loni zažívala těžké časy kdy byly tímto směrem objížďky na cestách kam se podíváš. Ale zdá se, že to bez úhony přežila a funguje dál. Kvalita jídla i obsluhy a prostředí na slušné úrovni.

4.00


Prognóza

Když přežila loňský rok bude fungovat i nadále. Servírka už je tam delší dobu, takže je už ve svém oboru zběhlá, ale není úplně rutinní. Určitě se tu v létě při nějakém návratu ze Slovenska nebo výletu na kole zastavím a ochutnám těstoviny.