Pod lipami, Chvalčov


24.6.2015, sepsal brtnik


Hostinec Pod Lipami
Chvalčov 12
768 87 Chvalčov

Tel: 573 381 007

Recenze z předchozích let:
2010-2, 2010-1,

Mapa


Úvodní slovo

Už celkem dlouho nerecenzovaná hospoda. A tak když se udělalo teplo vyrazili jsme na místní pseudozahrádku.


Kvalita piva

Dali jsme si na zdejších stránkách oblíbeného stále ještě novinku Zubra Grand. Toto vždy byla Zubr hospoda a asi dlouho bude. A pivo tady mají v současné době výborné. Akorát teplota, míra taky a pěna fajn.

4.25


Kvalita jídla

Dokonce se zde vaří, ale byl večer a tak jsme zvolili jenom lehkou chuťovku a to utopence. Nebylo to ono ještě chvilku měl ležet v láku. Za to, že zde pivní pochutiny vedou dávám půl bodu navíc.

3.50


Kvalita obsluhy

Obsluhovala paní ve středním věku. V oboru nevypadala příliš zběhlá. Ale snažila se. Piva nosila včas a na zahrádku nahlížela pravidelně. Pak tam byl ještě nějaký mladší týpek, ale ten ničím nezaujal.

3.50


Kvalita prostředí

Furt stejné. Hospodská klasika s ubrusama Zubr a tématickýma obrázkama na stěnách. Záchody čisté i papírové ručníky byly.

4.00


Klientela

Stůl štamgastů byl plný. Na zahrádce jsme zustali brzo sami, protože se celkem ochladilo. Závěrečné pivko jsme dávali už vevnitř a stoly zaplněné spíše lidmi staršího věku. V Dodu kazím věkový průměr směrem nahoru a tady to bylo směrem dolů.

3.50


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Bylo to tam tam ten večer fajn.

3.75


Prognóza

Myslím, že to tady je?tě chvilku fungovat bude. Mládež se přemístila o pár baráků níž, ale pokud tu bude Zubr stále tak chutný zavítám rád zase.