Bar Pštros, Zlín


9.4.2017, sepsal Los


Galerie a music bar U Pštrosa
Školní 3362/11
760 01 Zlín

Tel.: 774 414 594
E-mail: barpstros@seznam.cz
Web: www.upstrosa.cz
Facebook: Pštros

Recenze z předchozích let:
2017-1

Mapa


Los slovos úvodňos

A toš sem sa tu vyskytnúl úplně náhodú. Rodinka šla do zlénského multikina v tym Zlatým Jabku a na mně zbylo dvje hodiny čekání na ně. A toš kam sa vrtnúť? No přeca tam, gde to před pár mjesícama Beer Belly tak vychválíl ve svojej recenziji. Natěšéný jak malé sem tu pomály dobjehl a čekal sem mega gastro zážitek. Zážitek to býl, ale ne zrovna v dobrým, toš sem sa rozhodnúl, že sa o svojich dojmoch a průjmoch podělím aji s našima čtenářama ...


Los pivos kvalitos

A toš Březňák a Krušovice. Krušky prostě nemosím, toš Březňák pro dnešek zvítězíl. Natočený do pjeknýho baculatýho krýgla s uchem vypadál fakt dobře. Ale jak Jihlavanka podle reklamy krásně voní a toť fše, toš to samý sa událo aji u Březňáka - vypadál dobře, ale chuť nic moc. Teda spíš nic než moc. Prázdná chuť, trochu pivní, trochu mdlá, prostě desítka pro žízéň, žádný gastrozážitek od tohoto pivka prostě nečekejte.

3.00


Los jídlos kvalitos

A toš hnedkaj vedle v Bůrgrárně sem si objednál dajaký ten místně vyhlášené bůrger, a mosím řéct, že som udělál fakt dobře. Neenem, že maso bylo vynikající, ale dokonca byl bůrger tak zabalené do papíra, že nevytékál, náplň nepadala a do posledního sústa si bůrger držál tvar. Narozdíl od piva fakt jo.

4.75


Los obsluhos kvalitos

A toš dajaká mladá dífčina, nepříjemná jak šmirglpapír na prdeli. Po mojej pivní objednávce sa nemrkla ani brvú, a po mojem dotazu, či to možu žahnóť venku, enem pokrčila ramenama. Toš tak né, milá zlatá, já tu nésu pro tebe, ale ty pro hosty, a pokáď sa ti to nelíbí, toš možeš mazat na pracák. Body nicméně dávám za to, že pivo točila profesijonálně, na míru a s pořádnú pjenú.

2.00


Los prostřeďos kvalitos

A toš teda fakt nic moc. Pokáď něgdo byl v bystřický ipivárně, toš tadyk je prostřédí hodně podobný. Jednak mi vadilo, že za prosklenú stěnú sedíte na pivu jak za výlohó, respektívně fšeci kolemprocházající na váš čumí jak na divadle, toš uvnitře je to enem úzká nudla, gde vepředu jest pár stolů a vzadu asi ten stejné počet stolú jak vepředu. Bystřickú ipivárnu mi to pak připomnělo o to víc, že vzadu seďéli dva lidi, keří pařili Plejstejšna na místní televizi a byl tam aji takový podobný zapocený odér, tato podobnosť mně fakt pobavila. Méně už mně pobavilo to, že si asi hospa hraje na andrgraund, ale to by se to tu nesmjelo zrekonstruovať, páč s nový ynteryjérem to jaxi neide dohromady a mně sa tu prostě nelíbilo. Proto sem vzal za povděk, že si možu sednúť ven, gde sú pro hosty nachystaný deky na přikrýtí, což je pro zmjenu bonus jako prase, tagže dajaký bodíky si prostřédí určitě zaslúží. Více fotek najdete v Beer Bellyho recenzi.

1.50


Los klientelos kvalitos

A toš moc lidiček tu nebylo, teda na to, že byl sobotní podvečír (cca 19:00 hod.). Vpředu dva a vzadu dva, myslím dva chlapi a dvje ženy, toť fše, tagže hodnotím průmjerem.

3.00


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Mno, s Beer Bellyho hodnocéním prostě nemožu súhlasiť. Pivo nic moc, výčepní znuděná a nepříjemná, prostřédí úzké nudly s megavýlohó namísto stěny a zapoceným odérem, a pomály nigde nigdo, proto možu řéct, že dnešek se fakt nepovedl. Asi bysem temu dal víc bodú, ale jelikož se mi na druhý deň na hubje objevíl opar jako prase, což je důkaz špinavých sklének, toš je jasný, že tu si s hygijenó asi moc netykajó, a proto nemožu hodnotiť víc než hodnotím. Pokáď sa budu chtít dobře nažrat, tak súsedící Bůrgrárna je fakt dost dobrá, ale na pivo sem už prostě nepudu.

2.50


Los prognózos

A toš mně je jedno, ešli to tu bude nebo nebude fungovať, takže nebudu nic prognózovať. Jediný, čeho bych litovál, by bylo, gdyby zavřeli tu bůrgrárnu...