Quick Café Bar, Zlín


8.1.2017, sepsal Beer Belly


Quick Cafébar
nám. T. G. Masaryka 1335
760 01 Zlín

Tel.: 608 933 893
Web: www.barzlin.cz

Recenze z předchozích let:
---

Mapa


Úvodní slovo

CaféBar na pajzly.cz, co to je? Nenechte se zmást. Sice bar s výstavkou lahví a skleniček je osvětlen modrými neony jako "U modré ústřice", ale pokud nenarazíte na nějakou lady společnost zabloudivší sem z hotelu Garni (stejná budova), tak do ranku hospod a pajzlů klidně patří.


Kvalita piva

Měš?anský pivovar Polička, co dodat? Fajn pití, na Zlín určitě ne tradiční. Sice přímo na městských hradbách v Poličce pivínko chutná o něco svěžeji, ale nemůžu mít přece všechny své recenze negativní :-) A jelikož jsou zde spíše - alespoň dle názvu - specialisty na mix drinky, tak hodnotím kladně.

4.00


Kvalita jídla

Na balených chipsech či oříšcích nelze toho moc pokazit, takže s ohledem na nevaření, nehodnotím.

x.xx


Kvalita obsluhy

Během dvou týdnů tři návštěvy již dávají ucelený obrázek, jak to tu funguje. Pokaždé jiná mládež za barem, přičemž barman, vrchní a pingl jedno jsou. Nejlepší byl Tomáš, který kolem nás lítal, doporučoval, nalíval, klábosil a ve finále po zavíračce nás ještě zatáhl do sesterského klubíku Infinity (to už ale na recenzi pro pajzly.cz opravdu není :-) Když host dostane full servis, je nadmíru spokojený.

4.75


Kvalita prostředí

Vlastně asi obyčejné. Na bar podprůměrné, na pajzl nadstandardní. Ale má to jakési kouzlo, možná díky Che Guevarovi shlížejícímu ze stěny na návštěvníky.

3.75


Klientela

Ta je hodně rozličná. Asi největší podíl mají študáci, své ubikace mají nedaleko, holčiny typicky pijí drinky, klučíci Poličku a jakmile se picnou, jsou děvčatům další pití připraveni objednat. Vidina vzájemného doteku či polibku je lákavá, studentská léta mají svou dráždivost.
Pak zmíněné lady z hotelu (minimum), náhodní kolemjdoucí (další minimum), absolventi Exit Room (logicko-šifrovací hra z vedlejšího internátu), fanoušci proudící z hokeje nebo kamarádi barmanů. A pak Beer Belly, málem v pozici štamgasta :-)

3.75


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Atmosféra, ale tu si musíte hlavně vytvořit sami. Vemte si partiju, skupinku přátel, bude vám tu fajn. Přijdete sami a ukoušete se nudou.
Nicméně jsou situace, kdy si kamarády dokážete udělat i v prostředí, kde nikoho kromě Che Gevary neznáte. A to je přesně tady!

4.00


Prognóza

Kdysi tu byl GolfBar, zřejmě zkrachoval. Ono to umístění je trošku z ruky, dále od centra, lidi v blízkém okolí fakticky nebydlí, asi to nebude úplně jednoduché si vydělat na nájem. Takže uvidíme.

Dnes vtip od Beer Bellyho nebude? Joj, škoda (pozn. red.)