Rally bar, Vizovice


28.10.2018, sepsal Los


Rallye Bar
Čtvrť A. Háby 394
763 12 Vizovice

Web: rallybar.webnode.cz/rally-bar-vizovice

Recenze z předchozích let:
---

Mapa


Los slovos úvodňos

A toš sme sa tu vypravili ve vjetší partyji, protože sme zakončovali turistickou sezónu krátkým,a le ot více výživným výšlapem z hospůdky Moštárna ve Slušovicách, přes kopec Chrasť až do Vizovic, gde nás po sebjehnutí kopca už skoro za šera čekala naplánovaná náfštěva hospody Rally bar, někde psané i Rallye bar. Tady sme čekali na odvozy, vlaky apod., tagže času sme mjeli habaděj, ale aji tak čas strávený zde utékl hodně rychle.


Los pivos kvalitos

A toš dneska sme sa celé odpoledňě nalívali desítkovým Radegastem, ať už ve zmíněný Moštárně, tak pak po cestě, a nejináč temu bylo aji tu. Na výbjér nezajímavá kombinace desítkovýho Radka a jedenáctkový Plzně, přičémž Radek logicky zvítězíl. Nebylo to špatný, studený, pjena bílá, pivo nesmrdělo, pachuť myších ocásků žádná. Prostě dobře natočený pivisko, kerý sice nijak ekstra nenadchlo, ale neurazilo ani náhodú.

3.75


Los jídlos kvalitos

A toš nic, enem čipsy a mandle. Hladoví sme byli jako hrom, ale tady sme sa ničehož nedožádali, proto sme žaludky moseli naplniť chlastem.

x.xx


Los obsluhos kvalitos

A toš pomladší dífčina, nijak zvlášť nebyla rychlá, ale zato akceptovala naše vyřvávání a tančéní kolem džůboxu. Na baru nás obslúžila rychle a bez mrknutí oka, i gdyž bylo na první aji další pohled jasný, že sme mrtvoly. Za profesionalitu ale mosím hodnotiť vysoko.

4.00


Los prostřeďos kvalitos

A toš první zajímavosťú je, že gdyž chcete vejít do týhle hospody, tak mosíte napřed projíť skleněnýma dveřma do supermarketu. Teprve na nima sú vlevo dveři do hospody a vpravo další dveři do obchodu. Hospůdka je to pak malá, ale o to více milá. Po pravé straně sú dva stoly, mezi kterýma je schované jukebox, a u zdi pak automat na šipky. Pak následuje velkej bar a za ním vchody na hajzlíky. V hlavní prostoru je pak několik stolů, tak celkovje odhaduju kapacitu knajpy na nějakých pro cca 30 lidí. Protože sa v hospodách nekúří, toš vzduch byl čistý a jediný, co jej narušovalo, byl náš hukot a ryk. Na hajzlíkoch příjemně překvapila přítomnost tekutýho mýdla, bohužel tekla enem studená voda.

4.25


Los klientelos kvalitos

A toš fajní lidi, bylo viděť, že sú tu samí známí. Furt kecali a debatovali a tak vytvářeli příjemný prostředí, nebylo tu žádný ticho jak v kostele. Vjekovje to bylo hodně různorodý, od třicátníků až po důchodce, i gdyž ten tu byl snáď enem jeden. Zajímavý bylo, že tu nebyla žádná ženština (teda kromje obsluhy).

4.50


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Jojo, mysím, že sme si vybrali dobře, gde sme sa schovali před zimou v končícím babím létě. jde o typickou hospodu, která si na nic nehraje a raději poctivje natočeným pivkem, profesionální obsluhou a příjemnú atmosférú láká popivulačnící jedince. Pokud ste teda ochotni oželit nepřítomnosť jakéhokoliv pevného pokrmu, tak doporučuju.

4.25


Los prognózos

A toš jaxem tak serfoval po mapě, toš v okolí sa jiná knajpa nenacházá, tagže pro okolobydlící jest totok enem jedna z mála možností, kam na pivo zapadnúť, proto si mysím, že pokáď tu nepokazí pivní chuť, toš tu bude knajpa fungovať i nadále. Enem by mňa zajímalo, jak to majó po majetkový stránce vyřešený s tím supermarketem, se kterým sdílajó společný vstupní dveři...