Restaurace Réva, Rakvice


7.7.2019, sepsal Los


Restaurace Réva Rakvice
Dolní 32
691 03 Rakvice

Tel.: 519 350 504, 730 156 926
E-mail: restaurace@revarakvice.cz
Web: www.restauracerevarakvice.cz
Facebook: @RestauraceRevaRakvice

Recenze z předchozích let:
---

Mapa


Los slovos úvodňos

A toš totok byla naša dnéšní druhá zastávka na cyklovýletě. Ráno sme sa stavili a zrecenzovali Zaječský šenk v Zaječí, fčil lehce po obědové hodině sme sa plánovaně zastavili tu na doplňéní neenem tekutin, ale zasytiť žaludeček aji dačím pevňéjším. Plánování sa vyplatilo, páč hospoda byla narvaná k prasknutí a pořád další a další cyklisti a turisti chodili, tagže sme nakoenc nelitováli pár kaček na telefonát předem na rezervačku, a f klídku sa šli posadiť na letní zimní zahrádku, gde na náš čekaly volné stoly. Ešče předtím nám bylo umožněno schovať si naše kola do garáže vlevo od vchodu, kerá fuckticky slóží jako kolárka, a taxa nemusíme báť, že nám dagdo ukradne naše bajsikly.


Los pivos kvalitos

A toš příjemné překvapéní v podobje točenýho Starobahna, alias Starobrno voltáž 11. Toto pivko v poslední dobje vyhledávám aji v lahváčoidním stavu, tagže točená verze potěšila. Chuť docela pivní a chmelová, teplota byla taktéž v naprostém pořádku, takže potud v pohodě. Nicméně žádná příjemná chuť na patře nezostávala, pivko bylo jakésik sterilní. Je ale fakt, že sem tu lópnul tři škopky bez dajakých řečí a šklébení, takže na žízeň výtečná volba.

3.50


Los jídlos kvalitos

A toš každé si dál cosik jinýho, ale rači sme zvolili z objedovýho menu, páč jaxem výše připomínál, hospoda byla narvaná k praskutí, a toš by výroba standardního jídla trvala aj hodinu, a na to sme čas fakt nemjéli. Každé si dál neco iného, abysme vyzkúšali šikovnosť kuchařa. Já osobně mjel dajaký maso v červený omáčce s kynutýma knedlíkama. No, žádná sláva, sněst sa to dalo, hlad byl, ale že bysem kvůlivá tomuto sem musel spešl jezdiť, toš né. Kolegové si údajně docela pošmákli, toš nevím, esli sem si nevybrál dneskáj špatně enem já.

3.00


Los obsluhos kvalitos

A toš postarší paní lítala jak střela, o tym žádná. Ani nijak nezapomínala objednávky, takže jak piviska, tak případný vína a nealko nám přistávalo a odnášelo ze stola docela v solidní frekvenci. A podle pár utrousených slov je jasné, že pokáď by bylo více času, toš by sa s nama dala aj do delší řeči, takle na to ale nebyl čas, a to byla škoda. Ano, obsluha dnes jednoznačně top.

4.50


Los prostřeďos kvalitos

A toš my sme poznali osobně enem zahrádku, dovnitřka sme nakukli enem počas záchodový náfštěvy. Nicméně zastřešená zahrádka byla příjemná, s výhledem do zelené zahrady, zcela odříznutá od hluku ze silnice, po kerý sme přijeli, páč sa nacházá na druhé straně restauračního baráku. Pofukující vjetřík byl taktéž faň a mysím si, že je to tu v lítě určitě lepčí než uvnitřka (byť nemám fyzické srovnání)...

4.50


Los klientelos kvalitos

A toš takovýto full house už sem dlúho neviďél. A gdyby enem to, i přesto, že tu bylo plno, toš sa furt něgdo nový přišél přesvjédčit, ešlivá opravdu alespoň jedno dvje místečka sa už neuvolnily. Asi je to tu tak vyhlášený, anebo je to na tak strategickým místě, že sa tu prostě stavujú snáď fšeci cyklisti, keří ten den vyrazili do okolí. Super, hukot, šum, paráda.

5.00


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Asi takto, za velmi solidní peníz se tu človjek nají, a zapije to buďto pivním mokem, což asi ale bude menšina, zbytek si dá asi zdejší místní víno přímo touto firmou vyráběné; na výbjer je tady z desítek různých druhů, takže i hodně velký vinný vybíravec si zde prostě vybrat musí. O kvalitách tejto restauračky určitě hovoří její totální natřískanost, a milá rychlá obsluha nás jen utvrdila v tym, že svou prácu má ráda a ráda pracuje s lidma. Palec hore.

4.00


Los prognózos

A toš tady to bylo otevřítý teprvá počátkem roku 2018, tagže předpokládám, že snaha o zvyšování služeb a nabízených pokrmů bude enem stoupat, přece enem je to turisticky velmi atraktivní oblast, a tak sa na tym dá aji neco vydělat. Ale aji gdyby ne, tak přeca si toto vinařství nedokurví svoju povjest tím, že to tu bude ojebávať, to by si pak ostatní mohli mysleť, že ojebávajú aji svoje víno, a to by přece nigdo nedopustíl. Nevím, či sa tu napřesrok opjet objevíme, ale pokáď ano, tak sa sem zastavím, to slibuju.