Penzion Rondo, Bysřice p. H.


3.5.2015, sepsal RUMcajs


Penzion Rondo
Školní ulice 1553
768 61 Bystřice p. H.

Tel.: 731 625 059
E-mail: penzionrondo@penzionrondo.cz
Web: www.penzionrondo.cz
Facebook: Penzion Rondo

Recenze z předchozích let:
2014, 2013, 2012-2, 2012-1, 2011, 2009-2, 2009-1, 2008, 2006

Mapa


Úvodní slovo

Tak z Řáholca je to pořád do hospod dál a dál. No Rondo je aspoň na úpatí lesa Zahájené, se kterýmm má Řáholec sjednanou dohodu o partnerství, tak jsem se zde opět zastavil.


Kvalita piva

No na čepu byla Plzeň. Z pár návštěv jsou dojmy takové, že kvalita Plzně klesá jak v pivovaře, tak i v Rondu. Z kdysi prémiového piva jsou slitky, které hravě Radegast 12 překonává. ten zde ovšem není a lidé tady pijí ze setrvačnosti Plzeň a tváří se, že pijou kvalitní pivo. Když si někdy stěžovat na kvalitu plzně zde dovolím, obsluha mě zkritizuje, že je pivo v pořádku, když ho všichni pijí. Davová psychóza se šíří...ale není zde nic lepšího na výběr. Body dávám z nouze, ale kdysi tu byla ta Plzeň jiná liga...

3.00


Kvalita jídla

Jo, Manka vaří s větším zapálením než místní kuchaři. Myslím, že zde vybírají kuchaře tak, aby neměl žádný vlastní styl a eurojídla tvořil. Ceny jídel jsou mimo můj rozpočet, ale aní na žádné chu? nemám. A k pivu? Nic krom pražených mandlí neprodávají, ty ujdou.

3.50


Kvalita obsluhy

Na dvě tradiční dívky, co jsou tam snad 10 let, nenarazil jsem. Místo nich mladé holky, co o životě a obsluhování málo vědí. Hbitost nošení a snaha o spokojenost klientely nízké jsou, kvalita obsluhy dolů šla za ta léta.

3.00


Kvalita prostředí

Je to furt stejné, ale v pohodě. Půl bodu navíc dám za to, že nekuřácká hospoda to bude.

4.00


Klientela

Stále stejná, spíše seriozní jedinci, než zlatomládežníci. Taky takové ty bandy maminek, či sportovců vracející se z tréninku. Neurazí, nenadchne.

3.50


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Hospody z malými obměnami funguje furt stejně. Personál šel do kytek, mírný pokrok občas se projeví, ale myslím, že majitel se úplně nesnaží sledovat aktuální trendy z velkoměst a ujíždí mu vlak. Jelikož v Bystřice ale lišky dobrou noc dávají, běžný maloměš?ák o trendech nic netuší. Ve světe se totiž vrací chu?ťovky k pivu do 50 kč, Plzeň se točí z měchů a tanků (ta je totiž prý z Plzně a bečky se dělají v Polsku-to je shit) a i ta gastronomie by šla trošku zvednout.

3.75


Prognóza

No jelikož konkurence defacto žádná není, tak ani motor pro pokrok není. tato hospoda si bude poklidně proplouvat maloměstskými vlnami. Budiž podniku přáno dlouhého života.