"Tipsport" bar, Bystřice p. H.


5.4.2015, sepsal Čiva


Tipsport bar
Přerovská 46
768 61 Bystřice p. H.

Tel.: 573 381 737

Recenze z předchozích let:
2014, 2013, 2008, 2004

Mapa


Úvodní slovo

Tento podnik mě minule mile překvapil ohledně pivka a rovněž obsluhy, a protože mi, jak jistě tušíte, zbývala hodinka do odjezdu busu, tak jsem z trojice Florenc, Rožek, Tipáč zvolil pro čekací pauzu právě tuto knajpu.


Kvalita piva

Braník jsem tentokrát nechal Braníkem a rovnou zamířil k jedenáctce Staropramenově. Ale co to? Nic moc pěna a zejména podivně zakalené pivko, jako by do něj někdo přimíchal smetanu. Pít se to ještě dalo, ale po dvou škopcích jsem toho raději nechal, abych do sebe těch mastných kyselin nedostal příliš.

3.00


Kvalita jídla

 

x.xx


Kvalita obsluhy

Slečna kolem pětadvacíti, relativně hbitá a příjemná, leč oproti minulému roku mírné zklamání. Tato působila tak nějak nenápadně, jako by snad nechtěla návštěvníky rušit od jejich sázkařských kontemplací.

3.50


Kvalita prostředí

Stěny tohoto podniku naštěstí přestaly modifikovat svou barvu v závislosti na aktuálním ročním období a od minulé návštěvy zůstaly v modrožluté kooperaci, což hodnotím pozitivně. Jinak opět mlha, jakou by snad dokázal vytvořit jen vodník Kebule.

3.25


Klientela

Tentokrát spíše mladší chlápci cca třicet járů, kteřížto byli však o to více sázkařsky i jinak aktivní. Jeden z nich, působící dost agresivně, neustále valil klíny do hlavy nějakého děduly (byť naštěstí jen obrazně), druhý se pak dožadoval konzultací svých psychosázek po celé knajpě atd. Tak tohle moc nemusím.

2.75


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Ano ano, je tomu už tak. Po kvalitativní stránce získávají (až na interiér) všechna kritéria o něco horší hodnocení, než tomu bylo loni. Stále se zde dá chvíli posedět, než vám něco někam jede, ale minule to rozhodně vypadalo i na posezení delší.

2.88


Prognóza

I přes výše uvedené není se třeba o osud Tipáče obávat, neboť vždy, když šel Čiva kolem, zde bylo lidí docela dost. Kombinace nálevny se sázkovou kanceláří tak, zdá se, nepřestává být atraktivní pro nejednoho pochlastávače pěnivého moku, jakožto i drobné gořalky.