Restaurace U Barcuchů, Zlín


14.5.2017, sepsal Beer Belly


Restaurace U Barcuchů
Centrum BAaSK
Mokrá 5215
760 01 Zlín

Tel.: 577 242 188 (bowling) 577 242 187 (restaurace)
E-mail: ubarcuchu@seznam.cz
Web: www.ubarcuchu.cz

Recenze z předchozích let:
---

Mapa


Úvodní slovo

Ve Zlíně v poslední době zkrachovaly 3 bowlingy, takže pokud člověk chce použít pro nějaký ten prolitý škopek jako zástěrku sportovní vyžití, musí se spokojit s jednoznačně nejnekvalitnější dráhou, tedy házecím centrem u Barcuchů. A to jen v případě, že mu bludiš?áci z Jižních Svahů nechají nějakou tu linii volnou. Největší zlínské sídliště zajiš?uje velkou návštěvnost restaurace.


Kvalita piva

Radek, Kozel, Plzeň. Hodně lidí, nutná rychlá výtoč, na žádné velké mazlení s pivem to tu není. Zajímavější je např. Kozlík pančovaný (řezaný) nebo černý, ale ani toto drobné zpestření nápojáku nemůže mlsný jazýček porotcův uspokojit. Vše zachraňuje "Volba sládků", čiže netradiční pivo v krátkodobé nabídce. Tentokráte to byl nefiltrovaný Gambrinus. Alespoň za snahu a originalitu plusové body.

3.00


Kvalita jídla

Tak pizza je klasika. Dobrá, po pár pivech o to chutnější. Body naopak dolů za všudepřítomný kouř, popelníky na všech stolech, jídlo nejídlo.

3.50


Kvalita obsluhy

Zprvu sedíce na baru jsme čelili nezájmu obsluhy stejně jako opačnému extrému, zvýšenému zájmu tak 3x do minuty. Při tom kalupu asi nelze očekávat individuální zájem o hosta, i když úsměv by zas tolik námahy nestál.

3.00


Kvalita prostředí

Jak jsem zmínil a jak je z mých recenzí patrné, kouř k jídlu nepatří. Neříkám, že k pivu cigaretka vadí, ale jídlo má být neznehodnoceno. Bohužel i interiér by už unesl drobnou investici. Restaurace má smůlu, že se musela vejít do prostor bývalého marketu. Průchod k toaletám je drobným labyrintem, proto doporučení, nenechávat vycikání na poslední chvíli.

3.00


Klientela

Co sídliště dalo. Plus k tomu přivandrovalci chtiví bowlingu. V jedenáct večer tu klidně ještě lítají děcka, k vidění jsou skupiny mladistvých stejně tak jako páry či početnější shluky spoluobčanů pamatujících měnovou reformu. Teda aspoň v pátek večer...

3.00


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Jak celkově místo ohodnotit? Nelze jinak než průměrně. To ovšem neznamená špatné hodnocení - jelikož si budu opět chtít zahrát bowling, tak se sem určitě opět vrátím (jako už několikrát).

3.00


Prognóza

Když je víkend, není o lidi nouze. Vždy?ť Jižňáky mají snad 50.000 obyvatel a těch možností, kam vyrazit na pivko, zas na sídlišti není tolik.