Radniční restaurace, Zádveřice


26.3.2017, sepsal Los


Radniční restaurace
Zádveřice 460
763 12 Zádveřice - Raková

Tel.: 605 743 703
E-mail: 14zadverice@email.cz
Web: www.hospudka-zadverice.cz

Recenze z předchozích let:
---

Mapa


Los slovos úvodňos

A toš jedneho dňa sa stalo, že sme byli fšeci pozváni na firemní párty. Dříf sme sa scházali ve Zlíně na 9evítce, kerá byla jako jediná schopná pojmout několik desítek potencyjálních alkoholiků, ale jest už zavřítá. Proto sme sa pustili do vyhledávání dalších megaputyk s tým, najít dajakú nejlíp v samotným Zlíně, anebo aspoň "co by šutrem dohodíl". A toš prostě sem sa tu objevíl, páč to tu bylo vybraný jako vhodný pro další firemní ožungrpárty, toš co už nadělám, že? Tagže vzhůru do víru vesnické hospody ...


Los pivos kvalitos

A toš už enem při pohledu na typy čepovaných pivsonů sa mi udělalo zle, meganudná kombinace desítkovýho Radegasta a jedenáctkový Plzňě, toš to si snáď dělajú prdél? Do Radka nejdu, to už bysém fakticky mosél byť třísklé po hlavje, abysém pil takový sračky, to rači budu dříf našrot, ale aspoň kvalitňéjším piviskem. Oukej, toš Plzéň dneskáj zvítězila. A dobře sem udělál, pjena fajná, chuť plná, sklénky příjemný, žádný bublinky, prostě dost dobrý pivko. Bohužel ale nemožu hodnotiť líp, páč nuda v podobje uvedený pivní kombinace je otravná a odpouzující, jakékoli místní pivko by nabídku oživílo neskutečným zpúsobem a lidi by sa tu těšili aji na pivo, takto to jest enem o žrádle.

3.25


Los jídlos kvalitos

A toš podla jídelního lístka si človjek vybere vždycky, páč tu majó od utopenců, přes nakládané Hermelín a pizzu, až po klasický žrádla z kuřete, prasete, ryb a gdovíčehoešče. Já osobně za celé večír ochutnál snáď půlku lístka, začál sem řízkama, paxem zkusíl aji polífku, posléze dajaký guláš a nakonec aji dajaký masisko. Nebudu tu rozebírať žrádlo od žrádla, protože jedním dechem možu potvrdiť, že fšecko bylo fajne, dochucené, teplé, chutné, čerstvé. Toš tak ja, škoda enem, že tota hospoda néni něgde poblíž bydlišča, to bysem sa tu vyskytovál častějc. Jo, možu doporučiť.

4.50


Los obsluhos kvalitos

A toš tu robky trocha nestíhaly, páč tolik žíznivéch krků tu asi enem tak nemjély. Celkovje bylo obsluhujících podle mně dostatek, ale frekvence naší spotřeby byla prostě obrovská, a toš snáď ani dvojnásobek piglů by to nestíhalo. Naščéstí sme sa po pár hodinách uklidnili, a pjekně se sešli fšeci na baru, gde už sme si paňáky brali pomály přímo z lednice, a toš teho pobíhání už nebylo tolik třeba. Ale i přesto, že sme mjeli keců plnú hubu, toš sem nezaznamenál, že by sa dajaká dífčina nejak mračila, či ináč negativně projevovala, tu ze fšech fakticky čúhala profesyjonalita par excellence.

4.00


Los prostřeďos kvalitos

A toš tadyk se mosí rozlišiť, ešlivá ste v restauraci, což jest v přízemí vlevo od vchoda, anebo sa nacházáte v megasálu napravo, keré je doknce vyhnané aji na balkon. Jelikož naša akce probíhala v obúch místnosťách, toš bysem mohl férově zhodnotiť obje, ale zamjéřím sa enem na restauračku, kam stejnak fšeci bježně chodíjá. Ta jest docela moderně zařízená, velké barové pult napravo je vhodné pro štamprdlovú smršť hned takových deseti opilců. Vadilo mně rozestavjéní stolů, kerý sú v jedný lajně u levý prosklený stěny; ono to ani díky dispozíciji prostora ináč moc neide dať, ale přesto mi to přišlo takový divný. Čisto tu ofšem bylo fest, aji hajzlíky byly s tekúcí vodú a papírama na utřéní, což jest sice už dneskáj standard, ale ne fšude sa tým provozovatelé řídí. Ale jo, ujde to.

3.50


Los klientelos kvalitos

A toš co na to řéct, byla tu banda kolegú, kolegýň, více či méně známých, tagže hodnotiť dnešní klientelu jaxi néni možný, proto rači nehodnotím.

x.xx


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Abysem pravdu řékl, toš sem příjemně překvapený chutností žrádel a příjemó chutí Plzně, i gdyž zase si otevřeně řeknime, iná pivní volba tu snáď ani není možná, desítkový radkový šit sa za pivo snáď ani označiť nedá. Přemoderní ynteryjér mi ale moc nesedí, k čemuž sa navíc přidává aj velká vzdálenost od mýho bydlišče, a nazachrání to ani solidní obsluha a čisté hajzly. Pokáď pojedu kolem, toš sa tu s klidem na žrádlo zastavím, to neprohlúpím, ale pokáď nepojedu kolem, toš sa tu prostě nezastavím. Doporučiť náfštěvu ale možu, pokáď sa chcete výtečně nažrať v čistým prostřédí, určitě to tu za to stojí.

3.50


Los prognózos

A toš jest mi záhadó, gdo v týhlenctý dědině využívá tak veliký prostór. Asi sa tu ale konajú plesy, firemní chlastpárty, možná aji svatby apod., ináč nevím. Restauračka jest fajná, ale mysím si, že útočištěm čistokrevnéch pivařů je asi spíš pivnice hned přes cestu. Tak nevim, předpovídat budúcnosť jest tu velmi těžký, ale s ohledem na to, že ešče dajakú megapárty připravujeme, toš budu enem rád, že to tu bude fachčiť, ať nemosíme zaséj hledať něgde jinde...