Zaječský šenk, Zaječí


16.6.2019, sepsal Los


Hospoda Zaječský šenk
Zahradní 413
691 05 Zaječí

Tel.: 775 158 085, 777 648 504
E-mail: barvikova.z@seznam.cz
Web: restaurace-zajecanka5.webnode.cz
Facebook: @zajecskysenk

Recenze z předchozích let:
---

Mapa


Los slovos úvodňos

A toš vyrazili sme celá grupa na vélet na kolách po okolí Velkých Pavlovíc, gde sme byli ubytovaní, a samozřéjmje sa náš výlet nemohl obejíť bez dajakých zastávek po místních putykách a hospodách. Naší první zastávkú byla hospoda v Zaječí, kerú sme míjali hnedkáj po příjezdu do tejto dědinky smjerem od vodní nádrže Nové Mlýny.


Los pivos kvalitos

A toš jedna značka a jedna voláž, alias Černá Hora 11. Toto pivko sem nemjél v hubje už minimálně deset rokú, prostě od doby, co sa to přestalo čepovať v bystřickém pajzlu Černá Hora, a taxem býl příjemně překvapén a těšíl sem sa na občerstvéní. Na to, že sme tu byli vlastně úplně první hosti dneska, páč otevřeli asi minutu před naším příjezdem, tak nebylo nijak cítiť, že by bylo pivko odstátý; prostě dobrý trubky a dobrý tlak. Teplota výtečná, pjena bílá, chuť taková europivová, ale chutná a příjemná. Určitě by se tady dalo vsáknúť víc jak dvje pivka, kerý sme tu absolvovali.

4.00


Los jídlos kvalitos

A toš nemožu hodnotiť, páč my sme byli enem žízniví, a totok jest čistokrevná putyka. Jaxem se pak dozvjeďél, toš hnedkáj vedla jest snáď aj dajaká picérka a restauračka, kerá tvoří jakýsik komplex služeb zde nabízených, ale snáď příště.

x.xx


Los obsluhos kvalitos

A toš manžel s manželkú, štíhlejší muž a silňéjší žena. Oba byli naprosto úžasní, paní stále furt nám neco nabízala a popoháňala muža, keré nicméně točíl pivko s grácií, roznášál kolem stolů rychle a spolehlivje, a navíc zájemce zavédl do svýho sklépka na košt vína. Kromje teho nám pán vykládál, jaké akce sa tu už uskutečnily, a klidně nám nabídnúl, že gdyž ostaneme, toš nás pak rozveze svojim tranzitem s kolama klidně až na hotél. Tak toto byla sicéj velká výzva, ale protože my sme sem fakt jeli spíš za sportem a zážitky než za chlastem, toš protentokrát sme bohužál moseli odmítnúť, ale ešče dodatečně díky za nabídku. Tady nemožu hodnotiť ináč než na maxximum.

5.00


Los prostřeďos kvalitos

A toš tatok hospoda jest úplně nové objekt, keré není ešče ani nikdy zfocené, a ani není ešče na malách. Jak možete viděť aspoň na úvodní fotce navrchu, toš gúglmaps aspoň zaznamenaly počátek stavby, seznammapy vůbec nic. Na fotce po recenzú možete viděť hlavní budovu šenku, a hospoda, gde sme byli, se dnes nacházá po levé straně. Uvnitř krásně útulná hospůdka, vlevo výčepní pult a uvnitřka takových šest sedm celodřevjených stolků s celodřevjenýma židičkama. Vzadu sa pak nacházajú dveře do sklépka, kam nás majitél vzál na košt. Nádhera, neenem na oko, ale aj na pocit, páč tu byla příjemná teplota a my sme ani nemrzli ale ani neumírali horkem.

4.75


Los klientelos kvalitos

A toš nigde nigo, enem naša banda patnácti lidí, tagže i zde sa mosím vzdať hodnocéní.

x.xx


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Vzhledem k temu, že sa zde nabízá aji ubytování a je tu k dispozici aji plnokrevná restaurace, toš přemýšlám, že sa napříšče ubytuju tu, a vyzkúšám plnohodnotně zdéjší pohostinnost. Na první pohled mňa to tu totiž přesvjedčilo, hlavně teda kvůlivá velmi příjemným a vřelým majitelom. Pokáď budete mít cestu přes Zaječí, máte moje doporučení.

4.50


Los prognózos

A toš s ohledem na to, že sa počty objektů neustále rozšiřujú, tak to majitelom asi fachčí. No a proč by ne, když je viděť, že je to baví, že mají rádi společnost lidí, že to dávají svým přístupem a postojem natolik najevo, že sa tu musí náfštěvníkúm prostě líbiť.