Atomic Nutrition, Praha


13.11.2016, sepsal Oliver


Atomic Nutrition Prague
Pavla Švandy ze Semčic 580/10
150 00 Praha

Web: www.atomicnutritionprague.com/
Facebook: Atomic Nutrition Prague

Recenze z předchozích let:
---

Mapa


Úvodní slovo

Krásný den vážené dámy a vážení pánové. V průběhu tohoto roku jsem se transformoval do vedení zdravého životního stylu, a jelikož jdu se vším až do extrému, začal jsem namísto klasických hospod, putik a podobně navštěvovat různá centra zdravého životního stylu. O jednom z nich Vám dnes chci povyprávět.


Kvalita piva

Pivo v Atomicu sice netočí, ale lidi, které tady potkáte, jím rozhodně neopovrhují. Někteří z nich mu dokonce připisují až léčivé účinky, takže Vás rozhodně od pití piva nebudou odrazovat. Ale nezoufejte, namísto piva dostanete jako ochutnávku skvělý zdravý nápoj smíchaný s ovocem a vločkami. No prostě samé super a zdravé věci. Myslím si, že kdyby si někdo chtěl přimíchat i to pivo by nebyl problém. Hodnocení piva tedy dnes přenechám ostatním a zhodnotím na 5 bodů s dovolením pana vrchního, a sice Losa, ty skvělé nápoje a dám jim za to, že tak lidem pomáhají.

x.xx


Kvalita jídla

Tak o jídle se samozřejmě můžeme bavit, protože jídlo pochopitelně do zdravého životního stylu spadá. Tady v Atomicu je k dostání jídlo zdravé, chutné, plné potřebných živin a dodává zároveň energii, což se o mnoha jídlech v mnoha putikách říci nedá. Můžete si vybrat jídlo s vanilkou, jahodou, ale klidně i zdravé cookies & team. Kdo by to řekl, že? No, pochopitelně je vynikající a u mě, protože rád chválím (chvály není nikdy dost, že?), dostává maximální počet bodů.

5.00


Kvalita obsluhy

Tady se setkáte jenom s usměvavými profesionály, pro které není nic problém a ještě vám k tomu dají pár rad, jak zdravě žít a tím si zlepšit svůj dosavadní život.

5.00


Kvalita prostředí

Jedním slovem Úžasné. Nádherné dvoupatrové prostory v patře nahoře se skrývá koktejlový bar se spoustou příběhů lidí, kteří na sobě začali makat a dosáhli svých vytoužených cílů. Gratuluji ! V suterénu potom najdete místnost, ve které probíhají přednášky a nebo fitness cluby. Je to prostě bomba. Prostředí je čisté, jednoduché v moderním stylu, přesně tak, jak to mám rád.

5.00


Klientela

Lidi, kteří jsou ze všech koutů republiky, ze všech společenských vrstev a kteří se na sobě rozhodli makat. Naprosto otevření, nemají problém se s Vámi bavit o čemkoliv a na nic si nehrají.

5.00


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Pokud si chcete odpočinout, něco se naučit o tom, jak zdravě žít a ještě k tomu potkat spoustu velmi příjemných lidí, neváhejte a Atomic navštivte, rád si tam s vámi přiťuknu sklenici zdravého kotejlu.

5.00


Prognóza

Vzhledem k tomu, že se lidstvo probouzí ze lži, které do nás hustí politici a nadnárodní farmaceutické korporáty a lidi se začínají zajímat o své zdraví více než kdy předtím a jak předcházet problémům, tento club jen a jen poroste a bude mít čím dál tím více zákazníku.