Pivovarská restaurace Dvorce, Praha


21.5.2017, sepsal brtník


Pivovarská restaurace Dvorce
Jeremenkova 920/7
147 00 Praha - Podolí

Tel.: 728 532 020
E-mail: kontakt@restaurace-dvorce.cz
Web: www.restaurace-dvorce.cz
Facebook: Pivovarská restaurace Dvorce

Recenze z předchozích let:
---

Mapa


Úvodní slovo

Zavítal jsem jaksi do matičky stověžaté a při procházce jsme s kamarády zavítali do Pivovarské restaurace Dvorce v Praze Podolí. Zaujala nás venkovní cedule s nabídkou piv. A protože bylo relativně teplo zasedli jsme premiérově v letošním roce na venkovní zahrádku.


Kvalita piva

Vyzkoušeli jsme 5 druhů piv. Světlá 11 dobrá. Polotmavý Jantar byl asi nejlepší. Weisbier 13 slabší kus. Tmavá 14 slušná kvalita. Bock 16 nic moc poměrně dost byl cítit alkohol. Jednalo se o piva z různých pražských minipivovarů, Vinohradského, Jihoměstského a U Bulovky. Piva byla malinko přechlazená a IPA uvedená na ceduli nebyla vůbec. Kvalita Weisbiru byla zřejmě ovlivněná tím, že byla naražená nová bečka, ale byl kyselý a ani vůně nebyla fajn.

3.25


Kvalita jídla

Vaří se zde, ale neochutnali jsme.

x.xx


Kvalita obsluhy

Na zahrádce se neobsluhovalo. Jedna slečna za pultem stíhala piva točit rychle a objednávky stíhala. Komunikativní i přes přítomnost zřejmě jejího přítele, který se většinou věnoval mobilu, když slečna řešila něcose zákazníkem.

4.00


Kvalita prostředí

Velmi slušné. Hlavně zahrádka v provozu v brzké jarní době potěšila. Vevnitř je to hozené do dřeva. Vkusné a i útulné.

4.00


Klientela

Pražáci. :-)

2.50


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Byl jsem zde po třetí a kvalita obsluhy i piv šla nahoru. Při minulé návštěvě jsem pivo i vracel. Příště si dávám závazek, že ochutnám i místní kuchyni.

3.75


Prognóza

Jedná se o útulnou restauraci na slušném místě. Točí se tam piva z minipivovarů, což je teď podobná móda jako běhání, takže nějakou dobu přežije a určitě se i v budoucnu uzpůsobí trendům.