Tenis klub, Bystřice p. H.


23.7.2023, sepsal Brtník


Bufet TK Bystřice p. H.
Sportovní ulice 258
768 61 Bystřice p. H.

Tel.: 737 476 712
Email: info@tenisbph.cz
Web: www.tenisbph.cz

Recenze z předchozích let:
2014, 2013, 2009

Mapa


Úvodní slovo

Po delší době jsem zavítal na bystřické tenisové kurty a po sportu jsem zasedl na venkovní posezení tenisového baru. Letos je zde nový provozovatel. A jak mu to jde , dočtete se níže.


Kvalita piva

Na čepu je Zubr Gold. Teplota i pěna byla jak má být, míra taky seděla. Spokojenost. Jako doplněk bývají k dispozici v pátek nějaké speciály od korporace Holba, Zubr, Litovel. Tentokrát to byla Višňová dvanáctka od Litovle. Nebylo to špatné, ale tak jedno na žízeň a stačí.

4.00


Kvalita jídla

Vcelku pravidelně v pátek probíhá grilování. V nabídce byla makrela, pstruh, krkovice, kuřecí a hermelín. Kromě krkovice jsme vyzkoušeli vše. Chutnalo. Jako příloha byl salátek z rukoly a opečený toust nebo brambory. Po objednávce bylo jídlo doneseno brzy. Mimo pátky je k dispozici klobása, nakládáný hermelín a nějaká dobrota k pivu. Hermelín byl ta menší verze. Ceny nemám přehled, neplatil jsem já. .

3.75


Kvalita obsluhy

Za grilem stál provozovatel baru, po zahrádce roznášely 3 ženy . Jde vidět, že se teprve učí, ale k žádným nesrovnalostem v objednávce nedošlo.

3.75


Kvalita prostředí

Příjemná zahrádka pod lexanem, jenom lavice nejsou úplně pohodlné, ale na vyžádání obsluha donese podušky na sezení. Výhled na kurty , kde se odehrávají zápasy je fajn. Truhlíky jsou osazeny vkusnými kvetoucimi rostlinami. Atmosféru dotvářel saxofonista, který měl živou produkci.

4.00


Kvalita klientely

Většinou sportovci středního a staršího věku. Docela hodně žen, kterých bylo vidět hodně i na kurtech.

3.00


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Příjemné posezení na stinné zahrádce, pivo dobré, jídlo taky fajn.

3.75


Prognóza

Tady moc nemůžu předvídat. Provozovatelé se zde poslední roky střídali. Nový nájemce obnovil i posezení směrem do Zahajeného, kde jdou občas vidět piva chtivi procházkáři. Provoz je zde cca od dubna do poloviny října. Uvidime jak to bude vypadat příští rok. Snad tenisti budou mít stále žízeň a hlad..