U Dvou koček


15.2.2020, sepsal Karel


Restaurace U Dvou koček
Uhelný trh 415/10
110 00 Praha 1

Tel.: 224 229 982
E-mail: info@udvoukocek.cz
Web: udvoukocek.cz
Facebook: @restauraceudvoukocek

Recenze z předchozích let:
---

Mapa

Úvodní slovo

Bylo dopoledne po svatém Valentýnu. Ne, že bych tento debilní svátek slavil, ale osobu, kterou nejvíc miluju bylo třeba obdarovat a tak jsem si do svého paláce lásky objednal dvě společnice, které se vyučily v roce kdy Československo naposledy vyhrálo MS v hokeji. A když dvě tak dvě. I když 4 by byly lepší. Jelikož jsem v noci rozdal až příliš mnoho lásky, potřeboval jsem se někde, abych tak řekl, napravit. Vybral jsem si podnik velice známý, historií oplývající U Dvou koček. Tahle hospoda je známa především tím, ze se zde natáčel pro mě kultovní film Vrchní prchni a také tím, ze v dubnu 2015 byla zavřena inspekcí v podstatě kvůli hovnu. Konkrétně šlo údajně o výkaly hlodavců. Ví se o mně, ze jsem hovado. Musel jsem to jít zkontrolovat.


Kvalita piva

I když jsem kluk z Moravy, tak miluju zrzavý Plzeňský. Cena pod pade je pro mě absolutně v pořádku. Zde cena za pajvo tuším 48 Kč. Pivo bylo natočeno na míru, viz. foto, chuť klasická, nejlepší jakou si dokážete představit. Plzeň každý zná, ale byl by hřích neochutnat lokální pivo, protože je zde taky minipivovar! Ok, měl jsem zůstat u Plzně. Kočka je sladká sračka. Karlovi tohle vůbec nechutnalo. Když bych hodnotil jen Plzeň dam 5,0. Pokud mám do celkového hodnocení započítat i Kočku a taky započítám, že jsem Plzni měl víc (tak dělají učitele známky) tak dám 4.4.

4.40


Kvalita jídla

Potkaní hovna nejsou šálek mého čaje.

x.xx


Kvalita obsluhy

Obsluhovala mě docela solidní mature. Při pohledu na její zařezané kalhotky, které lemovaly její, na její věk, obstojnou mrdatelnou prdel, jsem měl lehké topoření. Vypadala trochu jako starší sestra Aleny Šeredové, no dokážete si to asi představit. Posléze se do obsluhy začal montovat typek asi stejného věku jak úžasná paní, s brýlemi jak Felix Holzmann, který roznášel pivo až příliš rychle, asi chtěl ať brzo vypadnu, ale plno tady rozhodne nebylo. Pivo nosil až příliš rychle, nemám rád, když se na pivo čeká, ale když vám přinesou celé pivo, když máte ještě třetinu půllitru, to je prostě špatně.

x.xx


Kvalita prostředí

Ta hospoda má něco do sebe a teď opravdu pomíjím ty hovna. Je zde cítit genius loci, skvělý to pocit. Když jsem přišel, tak mě od velkého stolu, kde byla lavice, na kterých sedím rad, presadili k menšímu stolu, jelikož jsem zde nejedl. Důvod asi říkat nemusím ?? Celá hospoda je zdobena různými obrazy z dob minulých, většinou se jedna o starou Prahu. Osobně se mi tento styl líbí. Lokál je členěn na několik části. Po příchodu vás přivítá příjemný bar s kočkou. Poté se můžete posadit do prostor s dřevěnými boxy, nebo malými stoly a židlemi od firmy TON. K čemuž asi taky nějaký ten vztah mám. V “Kočičím salonku” jsem nebyl.

x.xx


Kvalita klientely

Jelikož jsme v centru Prahy na Uhelném trhu, tak se tady vyskytují hlavně turisti, ale i běžný česky občan zde zavítá. Jen mi pořad připadá, ze nás tady ta hospoda nechce. Ja to chápu, ale je mi z toho trochu smutno. Přišel jsem posedět, filozofovat, což jde v dnešní době i když jde člověk na pivo sám. Nechtěl jsem rychlý pivo a nenávistné pohledy jen kvůli tomu, ze v době obědů v restauraci piju pivo. Abych řekl pravdu, moc jsem si lidi nevšímal. Taková klasika u mě, o nikom nevím, všichni ví o mně.

x.xx


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Ta žena mi nakonec nedala, jelikož šla na cigáro a já vypil 16 piv. Díky za každé nové ráno!

4.40


Prognóza

Ta hospoda pojede furt, protože Vrchní prchni taky!