Želva Beers & Burgers, Praha


1.10.2017, sepsal Karel


Želva beers & burgers
Jana Želivského 1806/23
130 00 Praha 3 - Žižkovv

Tel.: 777 307 071
Facebook: Želva beers & burgers

Recenze z předchozích let:
---

Mapa


Úvodní slovo

V krásném prosluněném zářijovém a navic svátečním dnu jsem zavítal do Želva burger baru na Žižkově. Byl jsem zde jíž několikrát, ale až teď ve mně uzrála potřeba se vyjádřit.


Kvalita piva

Jako vždy jsem si dal Starokladno 12, je to nejslabší pivo, které je zde k dispozici stabilně. Ovšem dnes byl naražen Hasič IPL 11, okusit jsem musel, byl přece svátek, Starokladno je perfektní pivo, hutné a pokud nejste v tréninku, tak je pár kousků zrádných.

4.75


Kvalita jídla

Jelikož se jedná o "burgnárnu", tak jsou zde k dispozici pouze burgery. Výběr není zbytečně veliký, ale myslim si, že si musí vybrat každý. Já zvolil burger, který nese exotický název Macho Nacho. Krásně opečená domácí houska. Křupala jak ten nejlepší rohlík z bystřické pekárny. Zkrátka žádný polotovar, ale kvalitní pečivo. Maso opravdu hovězí, zlé jazyky by řekly karbanátek, protože v životě asi neměly dobrý burger. Dresink domácí, dělají různé příchutě i domácí kečup. Jako přílohu jsem dnes zvolil cibulové kroužky. Fantastické. Taky si můžete dát hranolky z opravdových brambor, na můj vkus trochu více mastné, ale k tomu pivu... Jídlo pecka.

5.00


Kvalita obsluhy

Obsluhoval číšník do 30 let věku. Nepotěšil mě svým chováním, tudíž já ho také nepotěším. Choval se jak arogantní idiot, který je naštvaný, že se v práci neupravují vlasy (pokud nejste kadeřník), ale pracuje. Pivo nosil velmi pomalu. Bohužel dnešní obsluha kazí můj celkový dojem.

2.00


Kvalita prostředí

Hraní si na Ameriku v ČR je trapné. Ale to neplatí o tomto zatížení. Několik boxů a stoly s vysokými židlemi, které se snaží napodobit TON. Ale koho to vlastně zajímá odkud jsou židle? Otevřená kuchyň, styl který velmi mohu.

3.75


Klientela

Chodí zde mladí, staří, bohatí, chudí. Opravdu typ hospody pro všechny. Můžete si tady posedět celý den, nebo jen zajít na pivko. Jen varuji: Zdejší vůně vás pouze u piva nenechá.

3.25


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Líbí se mi tady, není to sice ten typ pražské kavárny jakou mám rád. Ale pro posezení s přáteli či s přítelkyní, je to skvělé místo. Navíc když máte rádi ten "karbanátek" v housce. No jo, je to teď móda.

4.00


Prognóza

Tahle hospoda je tady možná dva roky a jí dávám vic než rok. Dokonce i víc jak dva. Lidi zde chodit budou i nadále a já tady taky v budoucnu rád zavítám.