Bowling Club, Holešov


15.2.2015, sepsal Los


Bowling Club Holešov
Sušilova 339/13
769 01 Holešov

Tel.: 573 506 125
Mobil: 739 205 579

E-mail: petr.roubalik@volny.cz
Web: www.bowlingholesov.cz
Facebook: Bowling Club Holešov

Recenze z předchozích let:
---

Los slovos úvodňos

Sice jsme tu přišli enem na bouling, ale to, že tu najdeme plnohodnotnou hospodu, dokonce vyhnanou na patro, to jsme netušili a o to více příjemně jsme byli překvapeni. Taky díky tomu jsme se tu zdrželi déle než bylo původně plánováno...


Los pivos kvalitos

No piv je tu v nabíce celá řádka, ale já jsem v poslední době unešen z výborné chuti Zubra Grand, a proto když už jsem měl možnost si točené pivko dát, tak jsem zůstal věrný oné značce a typu. A udělal jsem dobře, chuť krásně hořká, teplota ideální a pěna držela dostatečně dlouho, takže jsem neměl pocit, že popíjím čaj. Vysoké Zubrácké sklenice jsou už standardem, takže byť popíjím raději z krýglu s uchem, tak i tato vysoká sklínka nebyla problém. Mňam!

4.50


Los jídlos kvalitos

Na jídlo tu moc nebylo, jedná se jen a pouze o hospodu, takže jsme se ládovali enem čipsama a vořechama, a tak bych toto kritérium pro dnešek vynechal z hodnocení.

x.xx


Los obsluhos kvalitos

A toš za barem se otáčela mladá dívčina s mladým týpkem, ale jaxem pochopil, tak týpek tu byl hlavně kvůlivá boulingu a slečna spíše na obsluhu. Docela se ale točila a stíhala i přesto, že stoly u boulingových drah byly narvané a zbytek hospody byl minimálně z poloviny taktéž obsazen. Na donášku jsme fakt moc nečekali, což příjemně překvapilo a po chvíli jsem včasnost donášky a odnášky začal brát jako příjemný standard této knajpy. Bravo!

4.50


Los prostřeďos kvalitos

Za dvojtými vstupními dveřmi vás čeká nečekaně rozlehlá hospoda. Hned po pravé straně narazíte (doslova) na točité schody do patra, kde se nachází kulečníky, šipky, stolní fotbálek a pár stolků. Dole u schodů jsou vstupy na hajzlíky. Před sebou uvidíte rozlehlou místnost, kde po pravé straně je barpult a hned vedle něho stolky u čtyř boulingových drah. Po levé straně od vchodu pak stojí několik otevřených boxů na sezení a uprostřed místnosti pak několik stolků; osobně si myslím, že kapacita této hospody je určitě více než 50 míst, což je fakt solidní na "obyčejný" sportovní klub s boulingem. Mně se moc dobře nepilo, protože byť jsme seděli v boxu, tak ten je zcela otevřený pro oči z ostatních částí místnosti a tak jsme byli neustále "pod dozorem" vedlejších sedících. I když jde o sportklub, tak se tu hulilo jako ve fabrice a tak jsme sice domů přišli sportovně vyžití, ale zároveň smradlaví jako z jakékoliv jiné čtyřky.

2.50


Los klientelos

Různorodost klientely potěšila, protože tu byli jednak rodiče s děckama u boulingu, jednak zamilované párečky, pak nějaká parta chlapů i žen něco oslavující anebo na bouling čekající, na baru pak dva týpci totálně našrot a pak my, samo o sobě zvláštní týpci. X-boďáci tady asi nebudou, ale osazenstvo o různých stupních alkoholových opojení potěšilo, protože jsme bez problémů zapadli.

3.75


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Byl jsem příjemně překvapen, že se v boulingklubu dá skvěle posedět, vypít nejedno nadstandardně solidní pivko v typicky hospodském zakouřeném prostředí, se stíhající obsluhou a spoustou lidí okolo jedoucí na podobné vlně. Já sem určitě ještě zavítám, ať už na bouling anebo třeba jen na pivko, protože i když se určitě nejedná o hospodu roku, tak návštěva tady určitě není nepříjemná.

4.00


Los prognózos

O budoucnost se nebojím, pořád existuje spousta šílenců, kteří bouling hrají pravidelně a ještě k tomuto sportu lákají své příbuzné a známé. Je fajn, že v jedné hale dostanete všechno, jak sport, tak chlast, a nemusíte tak po házení koulí měnit lokál pro posezení u něčeho dobrého tekutého.