Canada Pub, Zlín


26.7.2020, sepsal Los


Canada Pub
Gahurova 5265
760 01 Zlín

Tel.: 573 776 573
E-mail: rezervace@canadapub.cz
Web: www.canadapub.cz

Recenze z předchozích let:
2019, 2016

Mapa

Los slovos úvodňos

A toš dneskaj sem tuhle náfštěvu neplánovál, dokonca sem ani neplánovál byť ve Zlíně, a gdyž už, tak už vůbec ne v hospodě, ale maksimálně na nákup. Ale vjeci sa dajak zvrtli a toš sme zostali dvá sami jako kůli v plotku stt uprostředka nákupního centra Čepkov a mjeli sme před sebú nějaú hodinku dvje času. Tak co už? Určitě je několik nádražních hospod blíž než tota Kanada, ale na druhú stranu sme si chtěli v klídku poseděť v luxunéjším prostřédí než nádražky nabízí. Přebjehli sme teda po dešťu až sem, na zahřítí si dali grog a pak už sme sa jali hodovať.


Los pivos kvalitos

A toš mysím že na nás vybafli hnedkaj tři pivní značky o různých voltážích. Mně docela zaujaly Krušovice 11, protože sem gdesik četl, že sa snáď v Kruškách chytli za nos, a ono europivo sa snažijó dostať zpátky do povjedomí pijanů jako kvalitní značku. A ono na tym asi něco bude, páč chuť byla fakt skvjelá. Na patře mi zůstávala taková krásná hořká chuť a celkovje sem byl pozitivně překvapenej, že mi dnes tak chutnalo.

4.25


Los jídlos kvalitos

A toš tajak posledně, nic sme si nedali, i gdyž kolem nás lítaly talíře na stoly s hromadama dajakých papání. Snáď sa něgdy odhodlám a dám si tu něco, vypadalo to fakt dobře.

x.xx


Los obsluhos kvalitos

A toš jakásik mladá dífčina, s barevně potetovanú prdelú s motivem snáď křídel nebo co, nechápu. Z pod kraťasú krátkých enem pod prdél vyčníval enem kúšček, možná celá tetovačka jest viditelná enem gdyž je v tangách nebo v plavkách, takhle to působilo spíš komicky, ale to jest každýho vjec. Vzhledovje byla docela chlapecký typ, štíhlá ale šlachovitá postava se širšími rameny a nohami do O. Jinak ale byla milá, usmjevavá a starala sa o nás jakobysme tu pařívali každý víkend.

4.00


Los prostřeďos kvalitos

A toš ani dneskaj sem nepořídíl žádnů vlastní fotku, a toš snáď napoví ty převzaté z internetu dole pod recenzú, použité už při loňské recenzi. Já tyhle velkovývařovny moc nemusím, přece enem raději zapadnu do nějaké útulné malé krčmy, což paradoksně ale neplatí u okolních nádražních putyk, proto naše kroky vjedomje smjeřovaly sem. Až tadyk sem si pak uvjedomíl, že svoju slovenskú náfštěvu sem klidně mohl vzít do dosud nenavštívené knajpy "Pod lipou", kerá je dokonce o hodně blíž Čepkovu, odkáď sme startovali, ale při tom dešťu venku bylo jasný, že už to mjeniť nebudeme a uschneme v klídku tady.

3.50


Los klientelos kvalitos

A toš tak jak posledně, tak i dneska tu zas tolik lidí nebylo, tipoval bysem to maksimálně na tři čtyři obsazené stoly, což v tym megaprostoru vlastně bylo úplně prázdno. Na to, že bylo sobotní pozdní odpoledne, skoro sedum večír, toš bysem čekál lidí víc, ale možná to ve Zléně začíná žiť až později, a to už sme tu nebyli.

3.00


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Naša náfštěva dopadla na výbornú; skvjele zvolená značka piva naše posezení skvjele započala, a pár transparentních štamprdlí v podobje vodky nás zahřálo dostatečně, že jsme se až rozseděli, a telefonát našich drahých poloviček a povinnosti odjezdu nás docela rozmrzél. Strategické umístění v centru ale zaséj mjelo tu výhodu, že sme mohli hnedkaj naproti nakúpiť děckám gyrosy a pizzy, tagže náš příjezd domů byl o to více očekáván. Jak sem psál posledně, je totok ideální místo na přečkání času při čekání na nějaký busový či vlakový spoj, tedy pokud nejste jako Vágus.cz spíše zastánci zaplivaných nádražních paluší. Zde se v čistém, byť rozlehlém, a tím i neosobním, prostředí v klidu napojíte, ale holt spíš o samotě, než mezi rozjařenými partami případných dalších hostů. Zas někemu ale može vyhovovať ta prázdnota, tagže proti gustu ...

3.75


Los prognózos

A toš co k prognóze říct? Sám nevím, páč sem tu při posledních náfštěvách nikeho pořádně nepotkal, tak fakt nedokážu posoudit, ešlivá to tu prosperuje anebo sa to enem drží nad vodú. Zatím to tu funguje, a pokáď bude dál, rád tu na bus počkám i v budúcnosti. A pokáď nebude, toš zajdu ke zmíněný "Lipám" ...