Pivnice Na Jižní, Přerov


15.4.2018, sepsal Jarouš


Minipivovar Na Jižní
Jižní čtvrť III/11
750 02 Přerov

Tel.: 604 218 284
E-mail: hotel@najizni.cz
Web: www.najizni.cz

Recenze z předchozích let:
2017, 2018-1

Mapa


Úvodní slovo

Pajzly si občas přečtu, ale nemám potřebu nějak vypisovat. Když sem ale viděl recenzu na Jižní, řekl sem si, že k tomu taky něco připíšu.


Kvalita piva

Jedenáctka světlá byla ok, takovej slabčí Zubr Gold. Čekal sem, že to pivo bude chutnat nějak jinak, když už kvůli tomu založili vlastní minipivovar, ne že to bude chutnat jak Zubr. To mi hlava nebere. Třináctka Grizly byl kentus, to se nedalo pit ani prdelou.

1.50


Kvalita jídla

 

x.xx


Kvalita obsluhy

V pivnici mě uvítala nepříjemná postaší ženská. Prý jestli sem členem. Nejsem. Tak že tam prý můžu zůstat, ale správně bych tam byt neměl. Myslel sem si, že se mi to enem zdá. Měl sem chuť ju poslat do prdele, ale žízeň zvítězila. Naštěstí aspoň to pivo donesla.

1.50


Kvalita prostředí

Tož pivnica je hezká, všecko masiv dřevo, ale co mě překvapilo, když si vedle mě sedl borec a zapálil si cigáro. Tož to sem si myslel, že je v hospodách zakázaný, ale asi to tady nějak obechcali. Asi tak po dvoch hodinách mi to začlo vadit a šel sem pryč.

2.00


Klientela

Pár stréců asi po šichtě jak já, celkem klid. Není moc co hodnotit.

3.00


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Tak si myslím, že ta minulá recenza na Jižní byla jakási mírná. Pivo tu stojí za hovno, pivnice je enem pro kuřáky, obsluha po vás chce průkazku jak kdesi v knihovně.

2.00


Prognóza

Sem čekal, že to tady bude lepší, ale není důvod se vracet.