Plovárna, Luhačovice


27.8.2017, sepsal Los


Městská plovárna Luhačovice
Solné 1090
763 26 Luhačovice

Tel.: 733 710 355
E-mail: info@plovarnaluhacovice.cz
Web: www.plovarnaluhacovice.cz

Recenze z předchozích let:
---

Mapa


Los slovos úvodňos

A toš nigdy v životě bysem neřékl, že bysem mohl hodnotiť aji bufáč v krytým bazénu. Jest ale faktem, že bufáč na venkovním kúpališču už sem hodnotíl, a sice hnus na kúpališču na Rusavje, tagže se to vlastně aji nabízelo. V tomto bufáči dostanete aji točený pivo, aji další tekutý aji pevný pochutiny, toš proč to nezrecenzírovať, že jo? A toš při čekání na rodinku, kerá sa šla dneskáj vykúpať dovnitřka, páč scalo jako sviňa, sem sa rozhodnúl splniť svoje šefredachtórské povinnosti a pustíl sa do požívání místních pochutín ...


Los pivos kvalitos

A toš Gambrinus 11° s přízviskem Excellent. Už jak mi to bylo natočený, toš sem tušíl průsér. Bublinky vesele lízaly sklo krýgla ode dna až po vrch, gde sa trocha pjeny udržela maksimálne po tu dobu, co sem si pivko převzál na pultu a donésl ke svýmu stolku. Čichnu a málem sem hodíl šavlu. Ale co, důležitá je chuť. A ta bylo, slušně řešeno, jak vyblitá. Jakásik pachuť myších ocásků, k temu fšemu to ani nechutnalo pivně, spíš jako gdyby to bylo řiznutý vínem nebo tak neco. No už dlúho sa mi nestalo, abysem pivo nevypíl, ale dneskaj ano, dal sem krýgl bokem a objednál si kafé. Hnus fuj bluj, nikdy více! Půlbodík dávám enem za to, že to bylo teplotně v pořádku.

0.50


Los jídlos kvalitos

A toš protože byl víkend, toš sa tu teho kromje párka v rohlíku dalo zakúpiť víc než přes tédeň. Zkusíl sem bramboráčky, párek v rohlíku s hořčicó a kečupem a rodinka pak hranolky; bramboráčky byly vařený z polotovara, ale gdyž sa solidně posolily, toš sa daly v klidu sněst. Na párku v rohlíku teho moc pokaziť nejde a místní párek byl fakticky lahodné. A toť vsjo, hody ve smyslu plovárny v Hranicách na Moravje tu nésó a to je škoda.

2.50


Los obsluhos kvalitos

A toš jakésik dvje postarší ženštiny pendlovaly za pultem a nastřídačku obsluhovaly nejen příchozí a odchozí na koupačku, ale taky bufáč ve smyslu výdeje nápojů v PETkách, zehřítého jídla, piva i čipsů, ořechů a čokoládových tyčinek. Jelikož ofšem neobsluhovaly hosty u stolů, toš sa těžko može obsluha hodnotiť jakkoliv megapozitivně a trocha úsmjevu by jim neuškodila.

3.00


Los prostřeďos kvalitos

A toš sterilní prostory vstupní haly s plastovýma stoličkama a stolama, nic zajímavýho, nic příjemnýho, nic útulnýho, prostě jen na krátkodobý posed po koupačce než uschnú vlasy. Mně po tý víc jak hoďce sezení bolela prdel jak po cyklomaratonu a hlava z těch řvoucích děcek fšudekolem. A gdyž sem zmínil, že sa tu jedná o sterilní prostřédí, toš sem tím v žádným případku nemjél na mysli čistotu; na zemi sa válaly chuchvalce vlasů a inačího bordela, což svjedčí o tym, že paní uklízečky, keré seděly za prosklenú stěnú v kumbálku svoju prácu moc neodváďajó.

1.50


Los klientelos kvalitos

A toš jaxem už psál výš, samý uřvaný děcka, a to buď s rodičama anebo prarodičama. Sem tam sa objévíl s dajakým spratkem enem otec či enem matka, ale to na klidu a tichu moc nepřidalo.

1.00


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Sem už na pivo nigdy nepudu, ba co víc, rači pudu s rodinkó smočit svoje pivní tělo, než abysem ešče musél vytrpjeť to, co dneskaj. Vyblitý pivo, špinavý prostřédí bez špetky útulnosti, na žrádlo zehřívaný polotovary, uřvaný děcka kam se enem podíváš a obsluha za pultem bez donášky ke stolům, to je děs běs. Tagže sa po příchodu či při odchodu nijak nezdržujte a profičte vstupní halou rychlostí blesku, to samý udělám já, teda pokáď sa tu něgdy opjet vyskytneme.

2.00


Los prognózos

A toš kúpališče jest v Luhačkách potřeba, v létě u přehrady to asi bude lepčí, ale na druhú stranu vjetšinu roku je zima, a toš do kryťáku každé rád jednó zajde. Proto nemám strach a megahnusný pivo tu budú čepovať ešče velmi dlúho.