Rally bar, Vizovice


31.3.2019, sepsal Los


Rallye Bar
Čtvrť A. Háby 394
763 12 Vizovice

Web: rallybar.webnode.cz/rally-bar-vizovice

Recenze z předchozích let:
2018

Mapa


Los slovos úvodňos

A toš opjet sme sa vyskytnuli ve Vizovicách mjeli sme dylema, gde spočneme. Nejdříf nás napadlo jít na místní nádražku, pivní bar Runda, že gdyž už nekeří z nás mosijó odsáď jet vlakem, toš to budó mjeť aspoň blízko a odkutálí sa do vlaku vlastně skoro od výčepa. Ale nakonéc vyhrál zdravé rozum a zašli sme do osvjedčené hospody Rally bar, kerá je vlastně od nádru taky kúšček, tak proč ne. Nalákala nás hlavně přítomnosť šipek, protože sme nechtěli enem seďáť a chlastáť, ale chtěli sme aji trocha pohybu u teho mjeť. A toš sme opjet tu, a toš vitaj synku!


Los pivos kvalitos

A toš pro klasický pivochlastače jest tu desítkový Radegast, doplněný o Plzeň pro gurmány. Tato vágní kombinace piv a stupňovitostí se začíná na Zlínsku nezvykle rozšiřovat, takže je vidět, že se pivovar snaží seč může. Ale bohužel pro hosty, protože pak není moc hospod, kde byste si dali něco iného než právje tyhle dvje piva. Překvapením nicméně pro mňa bylo, že Radek byl skvjele osvježující, studený, s pjenou jak má byť. Pošmákl sem si na něm a nezůstal enem u jedneho.

4.25


Los jídlos kvalitos

A toš jak bylo řečený ve filmu Kameňák - tady se chlastá, najíst ses měl doma. A přesně vo tom to tu je, pjekně do seba házaj jedno pivko za druhým, a pokáď to chceš dačím zajest, toš maksimálně ořechama a čipsama. A mně to tak vyhovuje, typických hospod ubývá, a tak aspoň tu sa človjek nemosí ohlížať, či nekemu nečumí do taléřa.

x.xx


Los obsluhos kvalitos

A toš mladá krátkovlasá blondýna nás uvedla ke stolu, páč nekerý byly zamluvený pro štamgasty, a nekerý pro hráče šipek. Stůl u vstupních dveří nijak nevadíl, páč kuřáci to mjeli kúšček ven dať si dym, a my sme aspoň mjeli přehled o náfštěvnících. Bylo viděť, že sa paní vyzná, o každým hostovi vjeděla svoje, prohodila slovo dvje, a jakmile začali po šipkách lačnící hosté mírně pindať, že už bysme mjeli končiť, tak je uvedla do správných mezí. Klobúk dole, palec hore.

4.75


Los prostřeďos kvalitos

A toš příjemná malá hospůdka, do keré sa dostanete po projití skleněnýma dveřama od sousedního supermarketu a pak ešče jedněma dveřama sem. Po příchodu mále celú putyku jako na dlani, naproti je barpult, keré prostorovje rozděluje hospodu na levú a pravú část. V levý části je pár boxů, gde hosti sedíja ze třech čtvrtin kolem stolu, oproti pak zmíněné barpult a za ním vzadu vchod na hajzlíky. V pravý části je taky pár stolků, mezi nima jukebox a vzadu u zdi zmíněný šipky. A toť vsjo, ale víc ani není potřeba, fše podstatný sa odehrává tu na malým prostoru, kerý mně osobně velmi vyhovovál.

4.25


Los klientelos kvalitos

A toš štamgast vele štamgasta, snáď ešče nigdy sem nigde neviďél tolik štamgastů na čtvereční metr. Obsluha je fšecky znala, se fšema kecala a donášela jim, co jim na očách viďéla, beze slova, bez ztráty času. Dokonce sme mjeli pocit, že každé štamgast má svoje oblíbený místo, takže šipkaři sa usadili u velkýho stolu hned u šipek, pivaři buď na baru, anebo do někerého z boxů a tak podobně, prostě pořádek mosí byť. Skvjelé osazenstvo, neotravující, a díky temu, že tu bylo vlastně plno, toš to tu hučalo jako v úle, což už dlouhú dobu taky néni v hospodách zvykem.

4.75


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Naprostá spokojenst s výbjerem místa pro dnešní ukončení výletu. Pivo chutné, obsluha rychlá, pohotová a slušná, štamgast kam oko dohlédne a komorní prostředí malé hospůdky už enem dotvářelo skvjelú atmosféru, kerá sa už enem tak nigde moc nevidí. Gdykoliv sa tu rád ukážu znova.

4.50


Los prognózos

A toš s ohledem na zjiščéní, že hospoda praskala ve švech, tak to tu bude fungovať snáď navjeky, byla by určitě škoda, gdyby Vizovice přišly o tuto hospodskú perlu Moravy.