Hospoda v Sehradicích


17.2.2019, sepsal Luťas


Hospoda v Sehradicích
Petr Novák
Sehradice 64
763 23 Sehradice

Tel.: 604 310 792

Recenze z předchozích let:
2018, 2016

Mapa


Úvodní slovo

A toš jedneho krásného dňa jsem měl tu možnost a zajít si na jedno .. dvě .. kýbl piv do hospy v Sehradicách. Neunikly mi předchozí recenze, které nevypadaly vůbec zle a snáď z důvodu nervozity z návštěvy jedné z lepších hospod v tomto kraji jsem do sebe s Losem kopl pár vzorku Grantsky a hůrá na ně!


Kvalita piva

Zubr Grand 11° není co řešit. Na toto pifko už začínám být zvyklé z hulínské nádražky a musím řéct, že tady je ještě o level lepší. Zřejmě to mělo co do činění, že pípa se tu moc nezastavila a pifko se vesele roznášelo do všech koutů. Z ostatního pití musím vyzdvihnót výbornó domácí slivovičku.

4.50


Kvalita jídla

Po dobu co si má hlavizna pamatuje tu jsó brambůruky, tyčinky apod. Snáď se tu i vaří a zlí jazykové mi druhý den pověděly, že jsem měl co do činění s mraženou pizzou, ale to už opravdu nemožu sloužit.

x.xx


Kvalita obsluhy

Týpek za barem super. Lítal kolem nás ač měl ještě ještě plný sál (v době naši velectěné návštěvy se zde konaly hned dvě další velké akce) a nejevil známky nevraživosti i po tom co jsme začali plandat jazykama. Navíc se s ním dalo velmi dobře moudře pohovořit. Takže za mě to líp nejde.

5.00


Kvalita prostředí

Čisté, útulné bez jakýchkoliv výhrad. Súčásťou výbavy je aj tv a certifikát od Pajzlů což pochopitelně svědčí o místní kvalitě. Na to v jakém kraji sa hospa nacházá za mě naprosto super!

4.50


Klientela

A toš místňáků tu ze pár bylo. Pokud nepočítám ty kteří se vypotáceli z probíhající akce v sálu, tak bych je spočítal na prstech obou rukou a jedné nohy. Čučeli na tv a s přibývajícíma baňkama slivovičky a zubříkem jsme po sobě začali čím dál víc pokukovat. Nakonec několik zkomolených slov, přátelská baňa na baru a vše proběhlo i bez boja. Takže zkušenost pozitivní.

4.00


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Zde pravdu není co řešit. Kdokoliv se pohybuje, kdekoliv v tomto okolí hned bych ho nahnal na jeden škopek. Prostředí, pivko (a snáď aj to jídlo) je velmi hospodské a minimálně mému vkusu lahodící.

4.50


Prognóza

Osobně doufám, že majitel si tento zavedený standart a chuť udrží, protože takových hospod už moc nebude. Vzhledem k tomu, že už se mu to daří několik let tak bych tomu i uvěřil. Věřím, že zde jsem se nevyskytl naposledy, ale cesty pivní jsou nevyzvpitatelné a kdyby ne, tak si odnáším super zážitek a jedno velké okno v hlavě ... Jo a ta Grantska ... nechť je jí země lehká – že Losi!