Bouda U čerta, Holešov


29.3.2015, sepsal Los


Bouda U čerta
Pojízdný chodník za gymnáziem
769 01 Holešov

Tel.: 725 611 644
Facebook: Bouda U čerta

Recenze z předchozích let:
---

Mapa

Los slovos úvodňos

A toš to sem vůbec netušíl, že něco takovýho vůbec ešče existuje. Hulínská Mašinka je sice něco podobného, ale že bysem v centru Holešova našel něco na způsob pomalovaný unimobuňky s hospodou uvnitř, tak toto sem fakt nečekál. O to víc sem byl zvjedavý, jak to uvnitř vypadá, navíc, když mi kamarád na telefonu Pítkeč potvrdil, že se tam občas taky stavuje, a že je to tam fakt fajn. No tak fajn, idu tam.


Los pivos kvalitos

A toš na čepu žádný překvapéní, vůkol hojně čepovaný Zubr Grand. Vzhledem k temu, že na tomto pivku ani tak nejde moc toho zkazit, tak i zde byl jedenáctkoý Grandík výtečný, nevtíravý, klouzavý do krka a s příjemnou chmelovou chutí. Musím přiznat, že na nedaleké nádražce mi chutnalo pivko ještě o něco víc, asi to bylo kvůli lepší teplotě, zde se mi zdál chladnější než bylo potřeba, ale třeba to bylo jen malou výtočí v daný den a čas.

4.25


Los jídlos kvalitos

A toš tu sem nejedl, toto je nalívárna vrchem spodem; podle fejsu je sice zřejmý, že pokáď sa to zrobí dajaká súkromná akce, toš sa o jídlo postarajú pár ekseláns, ale v běžným provozu tu dostanete na jídlo pivo a rum.

x.xx


Los obsluhos kvalitos

A toš manželský pár sa starál, to bylo příjemný. Sem tam prohodíl aji dajaký slovíčko, aby řeč nestála a tak sme sa tu cítili fakticky skvjele, jako doma!

4.50


Los prostřeďos kvalitos

A toš zvenku fakticky búda, uvnitř spartánský vybavéni, nicméně zcela postačující danému smyslu a účelu. Komorní atmosféra na vás dychne hneď, protože prostor je to malinkej, ale o to více útulnej a my sme byli spokojní. Na čistých minihajzlíkoch bylo aji umyvadlo s tekutým, voňavým, mydlem a kopa papírových ručníků na utřéní, a toš to potěšilo dvojnásob. Pro samosedilce tu je aji na zdi televiza, bohužel často zacloněná těmi, kdož sedí u stolu před ňó, ale o tu kraxnu tady asi fakt nejde, tu sa chlastá. Nejzajímavjéjší je ovšem venkovní posezení pod plátěnó střechó, tam sa mosí v létě řádit aji s děckama fest, a toš to tu určitě aji v lítě pudu prubnóť.

3.75


Los klientelos

A toš borečci podobnýho vjeku, a sice kolem štyryceti. Ináč prázdno. Snáď se jednalo o výjimku a ne o pravidlo, protože já temutok podniku fandím a toš jim přeju hojnou klientelu. Já bydlet v Holešovje, toš sa mezi ňu zařadím, páč podobný komorní posezení sú mi blízký, podobně jako například Vagón v bystřických Lázňách.

3.50


CELKOVÉ HODNOCENÍ

A toš ja, toto možu. Skvjelý pivo, příjemná obsluha zajímající sa o přání zákazníka, sice spartánský prostředí, ale možná právje o to více přítulnější a pár týpků vůkol, abysme tu neseděli sami, to smrdí hodně vysokým hodnocéním. Gut, doporučeno!

4.25


Los prognózos

A toš jak už sem pisál, tomuto podniku fandím, i když má konkurenciju v nedalekých putykách typu vlakové nádražky, autobusové nádražky, bistra naproti autobusáku či nedaleké Morávky; z uvedených knajp je mi tato jednoznačně nejsympatičtější a já si tu dovedu představit občasnó náfštěvu, přes léto snáď aji s děckama. Jen tak dál!