Bouda U čerta, Holešov


10.7.2016, sepsal Kuzmič


Bouda U čerta
Pojízdný chodník za gymnáziem
769 01 Holešov

Tel.: 725 611 644
Facebook: Bouda U čerta

Recenze z předchozích let:
2016-1, 2015

Mapa

Úvodní slovo

V poslední době jsem slyšel řadu chvalozpěvů na holešovský podnik U Čerta. Mé znovuzrozené recenzentské duši to nedalo a v jednu červnovou sobotu jsem se vydal společně se svou ženou a kamarády kvality tohoto lokálu otestovat na vlastní kůži, oči, uši, nos i jazyk.


Kvalita piva

Přesně už si nevzpomínám, co všechno bylo na čepu, protože již po svém příchodu jsem se rozhodl pro Zubr Grand, u nějž jsem setrval až do svého odchodu, nebo lépe řečeno odplazu. A pivko to bylo výborné, klopil jsem ho do sebe s velkou radostí.

4.50


Kvalita jídla

Možná ještě lepší než pivo byly vynikající čerstvě vyuzené čertovské klobásky, kterými nás zde pohostili, doplněné o zeleninovou mísu. MAGNIFIC!

4.75


Kvalita obsluhy

Kdyby takhle fungovala obsluha všude, byl by to ráj na zemi a lidé by nechodili nikam jinam než do hospod. Pan majitel, jeho žena, dvě dcery a psík, kteří společnými silami hospodu vedou, jsou velmi milí, přátelští a pohostinní. Je vidět, že si každého hosta velmi váží. Když si člověk vzpomene na tu dlouhou řadu kyselých ksichtů, které kdy v životě za výčepními pulty potkal, připadá si tady skoro jako v jiném světě. Za obsluhu dávám plný počet bodů a činím tak velmi rád.

5.00


Kvalita prostředí

Seděli jsme venku, kde je udělané příjemné zastřešené posezení ze dřeva. Výhled odsud sice není nic moc (z jedné strany tělocvična gymplu, z druhé jakési tovární budovy u nádraží), ale to nepovažuji za až tak podstatné, nebo? do knajpy chodím čumět do půllitru, případně po pěkných babách, a ne po širokém okolí. Interiér hospody si vybavuju jen matně ze svých cest na záchod a z něj, ale co si tak pamatuju, tak to tam vypadalo docela hezky.

4.00


Kvalita klientely

Všichni tu byli v pohodě. Bylo vidět, že většina hostů se s majiteli dobře zná, což zde vytváří téměř až rodinnou atmosféru.

4.50


CELKOVÉ HODNOCENÍ

Pověsti nelhaly. Jedná se opravdu o výjimečnou hospůdku s výborným pivem i jídlem a s příjemnou atmosférou, kde se parádně sedí, kecá a pije. Skvělé je, že se nachází cca 2 minuty chůze od vlakového i autobusového nádraží, takže je díky veřejné dopravě dobře dostupná i pro ty, kteří dostanou žízeň v některém okolním městě nebo dědině.

4.75


Prognóza

Moc bych si přál, aby se tato hospůdka do budoucna na holešovské pivní mapě udržela. Věřím, že tomu tak bude, i když je v tomto oboru konkurence veliká. Já osobně ji hodlám ještě nejednou navštívit a věřím, že ani ostatní, kteří umějí ocenit dobře a poctivě odváděnou práci, nenechají tento sympatický podnik padnout.