Novinky v roce 2015

Recenze restaurace "Říka" na Chvalčově

27.12.2015 by Los
Bystřické hospody

Los se zastavil na Chvalčově v legendě zvané rodinný hotel Říka, který navštěvuje pravidelně, a pravidelně každý rok sepíše na tuto restauračku recenzi. Ani letošek není výjimkou, tak si vychutnejte již sedmou Losovu recenzi tohoto podniku v řadě.

Počet recenzí celkem: 391


Recenze "Travel Hostelu" v Krumlově

20.12.2015 by Čiva
Vzdálené hospody

Čivovy trampoty po hospodách českých neberou konce a tak tu máme v krátké době již druhou českokrumlovskou knajpu z jeho archivu. Tentokrát zavítal hlouběji do města, takže nádražka to tentokrát není, ale plnohodnotná restauračka Travel Hostel nacházející se kousek od známého Muzea tortury. Hned po novém roce vám přineseme doplnění Čivovy trilogie místních hospod, tak se těšte už dnes.

Počet recenzí celkem: 390


Recenze baru "Plan B" v Olomouci

13.12.2015 by Los
Olomoucké hospody

Po dohodě s ostatními porotci se vracíme ke starému modelu zveřejňování recenzí jen jednou týdně, a to každou neděli. Dnes pro vás máme další Losovu olomouckou specialitku, a sice recenzi baru a caffe house Plan B. Los sem byl pozván na místní pivo speciál, které mu ale vůbec nechutnalo, a tak se nechal pohostit dováženým Bernardem, který už vykazoval známky daleko vyšší pitelnosti.

Počet recenzí celkem: 389


Recenze "Nádražky" v Č. Krumlově

2.12.2015 by Čiva
Nádražní hospody

Český Krumlov je daleko, hodně daleko, až za Českými Budějovicemi, ale i tam se Čiva vyskytl a zrecenzoval místní nádražku U nádraží. Mnoho z nás se tam určitě nikdy nepodívá, ale podle Čivova průměrného hodnocení není ani o co stát.

Počet recenzí celkem: 388


Recenze "Pizza Planet" na Maltě

2.12.2015 by Oliver
Zahraniční hospody

Oliver se nám opět ozval z Malty, kde tentokrát navštívil ve městě Naxxar restauraci Pizza Planet. Jeho recenze je sice krátká, ale o to více překvapující, protože se jedná o jednu z mála, která od Olivera nedostala plné hodnocení.

Počet recenzí celkem: 387


Recenze restaurace "Pevy" v Holomóci

29.11.2015 by Čiva
Olomoucké hospody

Vzhledem k dnešní další recenzi pajzlu z Olomouce začínáme mít pocit, že se sem porotci snad přestěhovali. Ale asi ne, ale určitě porotci zjistili, že Olomouc je kvalitníma knajpama docela prorostlý a tak je radost tu popít a požít. Čiva nám dnes přináší recenzi restaurace Pevy, která dostala opět nadprůměrné hodnocení a naše slova v úvodu jsou tak potvrzena.

Počet recenzí celkem: 386


Recenze restaurace "Rajka" ve Valmezu

25.11.2015 by Los
Meziříčské hospody

Los byl ve Valmezu úplně ztracený, no jo no, vesničan ve městě. Ale náhoda mu přála a on objevil kousek od tamního autobusového nádraží zajímavou restauraci Rajka, kde se nejen dobře najedl, ale hlavně se napojil místním pivem BON. Závidíme!

Počet recenzí celkem: 385


Recenze rock restaurace "U Tygra" v Olomouci

22.11.2015 by Čiva
Olomoucké hospody

Jedná se o restauraci nebo o pivnici? To záleží na tom, zda-li tady sehanli nebo nesehnali stabilního kuchaře. Nerozumíte tomu nebo tomu nevěříte? Tak čtěte dnešní Čivovu recenzi na podnik U Tygra v Olomouci, restauraci a pivnici v jednom. A to vše v naší nové sekci Olomoucké recenze.

Počet recenzí celkem: 384


Hodnocení 12° letního ejlu od Matušky

20.11.2015 by Čiva
Hodnocení piv

Dalším z ejlů, které se Čivovi dostaly do ruky, respektive do chřtánu, je Matuška 12° Summer Ale, který mu taktéž zachutnal a my jen tiše závidíme, jakými chutnými pivními moky si Čiva zpříjemňuje svůj volný čas.

Počet hodnocených piv celkem: 17


Recenze "Originálu 1869" v Olomouci

18.11.2015 by Los
Olomoucké hospody

Los jel do Olomouce slavit a tyto se uskutečnily v relativně nové knajpě v blízkosti vlakovýho nádraží, za supermarketem Albert, jmenujíce se restaurace M.D. Originál 1869. Gambrinus sice není Losovým oblíbeným pivkem, ale atmosféra a obsluha udělaly své, takže díky jeho vysokému hodnocení máme Olomoučanům co závidět.

Počet recenzí celkem: 383


Recenze nádražní "Kantýny" v Plzni

15.11.2015 by Čiva
Nádražní hospody

Čivova rozcestovanost je neskutečná a návštěvy všech koutů republiky vlakem pak obdivuhodná. A jako třešničku na dortu nám Čiva vždy zašle svou recenzi tamní nádražky, což jeho cestování zkrášluje a čtenáře našeho blogu obohacuje o jím nabyté zkušenosti. Dnes vám přinášíme Čivovu recenzi z plzeňského nádraží, konkrétně pak nádražky I. kategorie zvané Kantýna.

Počet recenzí celkem: 382


Hodnocení Svatokopeckého ejlu 12°

13.11.2015 by Čiva
Hodnocení piv

Čivovi se dostal do ruky čím dál tím modernější typ piva, a sice Svatokopecké pivo American Pale Ale. Jeho výrazně nadprůměrné hodnocení nás nenechává klidnými a určitě se po něm ohlídneme.

Počet hodnocených piv celkem: 16


Nový člen poroty Oliver

12.11.2015 by Oliver
Porota

Je nám ctí dnes mezi námi po mnoha letech přivítat nového člena naší stálé poroty, a to Olivera, který se specializuje na recenze zahraničních hospod, zejména pak těch na ostrově Malta, kde oficiálně žije a pracuje. My porotci se tímto těšíme na další jeho recenzentské počiny a také na osobní setkání, které se snad uskuteční ne v řádu let, ale snad v řádu měsíců. Gratulujeme!!!


Recenze "Cafe Cuba" na Maltě

11.11.2015 by Oliver
Vzdálené hospody

Oliver bude každým dnem pasován na nového člena naší stálé poroty. Ano, zaslouží si to, byť jsou všechny jeho recenze zahraniční, ale co má kluk dělat, když v zahraničí žije? Dnes máme od něj pro vás jeho již pátou recenzi, opět z ostrava Malta, a to na restauraci Cafe Cuba z města Sliema. Škoda jen, že bude na Maltě i v době zimního srazu naší poroty, takhle bude přijat mezi porotce jen virtuálně.

Počet recenzí celkem: 381


Recenze "Squash centra" ve Vyškově

8.11.2015 by Čiva
Vzdálené hospody

Bylo nebylo, zjevil se jednoho dne Čiva na squashovém turnaji v relativně dalekém Vyškově, kde po zakončení sportování chtěl zašmakovat ve zdejší nádražce, což mu však překazila jednak sněhová vichřice, jednak nedělní zavíračka zdejší nádražky. I proto tak po turnaji Čiva nasával hned vedle kurtů, a to v restauraci Squash centrum Vyškov.

Počet recenzí celkem: 380


Recenze restaurace "Sport" v Holešově

4.11.2015 by Los
Holešovské hospody

Los byl pozván kamarádem do sauny v Holešově, aby tam vypotil své špekouny. Po sauně je logicky vždycky žízeň a tak Los neváhal a hnes se občerstvil v místní restauraci Sport, nacházející se přímo v útrobách holešovského Sportcentra. A protože byl zvaný se vším všudy, tak kromě tamního pivka ochutnal i pevnou stravu, a tak je jeho recenze plnohodnotná.

Počet recenzí celkem: 379


Recenze brněnské nádražky "Lamplota"

1.11.2015 by Čiva
Nádražní hospody

V pojetí blogu Vágus.cz se jedná o nádražku III. kategorie, tzn. hospodu, která se nachází přímo naproti vlakovýmu nádru. Tentokrát tu máme jednu takovou od Čivy, a to z Brna, která se oficiálně zove Restaurace Lamplota. Jestli si ale myslíte, že se v této restauračce najíte, tak jste na velkým omylu, alespoň podle Čivovy recenze tomu tak je.

Počet recenzí celkem: 378


Recenze prostějovské nádražky

28.10.2015 by Čiva
Nádražní hospody

Na prostějovském hlavním nádraží se nachází i stejnojmenná restaurace Hlavní nádraží, která narozdíl od zbytku nádražních prostor neprošla celkovou rekonstrukcí. Jestli to bylo dobře nebo špatně, o tom vám dnes povykládá Čiva ve své recenzi.

Počet recenzí celkem: 377


Recenze restaurace "V podzámčí" v Holešově

25.10.2015 by Los
Holešovské hospody

Restaurací je v Holešově celá řada, a narozdíl od Bystřice je z čeho vybírat. Los se tu prostě jednoho dne objevil a na radu holešovského kamaráda navštívil restauračku V podzámčí nacházející se kousek od kruhového objezdu u kostela. Nedávné teplé počasí jej usadilo ještě na venkovní zahrádce, asi v letošním roce naposledy, tak si tedy počtěte, jaká byla tedy Losova letošní venkovně záhrádková derniéra.

Počet recenzí celkem: 376


Recenze hospůdky "U Kuděje" v Holomóci

21.10.2015 by Čiva
Olomoucké hospody

Okolí Čechových sadů v centru Holomóca je na restaurace a kčmy obecně bohaté, proto nás vůbec nepřekvapuje, že to sem vcuclo i bývalého potulného studenta Čivu. Konkrétně se dnes vyskytl ve študácké hospůdce U Kuděje, jen pár metrů od nedávno recenzované hospy U Flory. Jelikož bylo brzy po otvíračce, mohl Čiva nerušeně nejen nasávat, ale i bohatě fotit!

Počet recenzí celkem: 375


Recenze nádražky "Pivnice ČD" ve ValMezu

18.10.2015 by Los
Nádražní hospody

Dnes máme pro vás specialitku, Losovu recenzi nádražky ve Valašském Meziříčí, doplněnou o celou řadu výstižných fotografií. Zajímavá je i ta skutečnost, že do zdejší Pivnice ČD Los přijel jen a pouze za účelem recenze, žádné jiné povinnosti jej ve ValMezu nečekaly, a tak i dojmů zde nabytých byla celá řada, což se projevilo i v jeho předlouhém hodnocení.

Počet recenzí celkem: 374


Recenze hospůdky "U Flóry" v Olomouci

14.10.2015 by Čiva
Olomoucké hospody

Čiva se konečně odhodlal k recenzi jeho hojně navštěvované hospůdky U Flóry, nacházející se naproti holomócké vazební věznice, hned vedle místního světoznámého výstaviště.

Počet recenzí celkem: 373


Recenze jídelny "Avion" v Kroměříži

11.10.2015 by Los
Holešovské hospody

Že jste ještě neviděli typickou nádražní restauraci daleko předaleko od jakéhokoliv nádraží? Tak to si zajděte do moravské jídelny Avion na kroměřížském hlavním náměstí, kde se budete cítit přesně jako v nádražce, najíte se a napijete za opravdu dumpingové ceny, a dokonce se tam budete chtít vracet stejně jako Los, který pro vás tuto restauračku zrecenzoval.

Počet recenzí celkem: 372


Recenze "U krále Ječmínka" v Prostějově

7.10.2015 by Čiva
Olomoucké hospody

Dnešní Čivova návštěva jedné restauračky v Prostějově se moc nevyvedla. Sice je na internetu restaurace U krále Ječmínka vychválená až do nebes, ale skutečnost je o dost jiná, o dost horší.

Počet recenzí celkem: 371


Recenze "Obecního domu" na Rusavě

4.10.2015 by Los
Bystřické hospody

Stále tu máme docela vysoké teploty a tak se Los vydal na sobotní procházku po Hostýnských vrších a hospodách. Jeho kroky vedly tentokrát na Rusavu, kde hned u autobusové zastávky navštívil restauraci Obecní dům, kterou doposud zrecenzoval pouze Čiva v roce 2013.

Počet recenzí celkem: 370


Recenze "Sako Sushi" baru na Maltě

30.9.2015 by Oliver
Zahraniční hospody

Dnes máme pro vás další zahraniční recenzi z Malty ála Oliver, a to na bar Sako Sushi. Výjimečná je tato recenze hned ze dvou důvodů; za prvé je to první Oliverova recenze, která nemá absolutní hodnocení, a za druhé je to první recenze na našem blogu vůbec, kde je použit namísto fotek videozáznam. I když je to jen kratičké video, tak určitě pro nasátí atmosféry je dostatečné, a je to dobrý návod pro porotce do budoucna, jakým způsobem přiblížit prostředí našim čtenářům. Olivere, díky!

Počet recenzí celkem: 369


Recenze "Pod lipami" na Chvalčově

27.9.2015 by RUMcajs
Bystřické hospody

Letos již podruhé máme zhodnocenou chvalčovskou legendu Pod lipami, tentokrát o to vzácnější, že ji sepsal sám velký spoluzakladatel pajzlů RUMcajs. Jeho recenze o co je kratší, o to více pozitivnější, a to je příjemné zjištění, že si tato hospoda dlouhodobě drží tak vysoký nadstandard.

Počet recenzí celkem: 368


Recenze restaurace "Na Růžku" v Brně

23.9.2015 by Čiva
Vzdálené hospody

Brněnské trampoty pan Čivy dneškem opět pokračují, a sice jeho návštěvou v restaurační hospodě Na Růžku v brněnské čtvrti Ponava. Točí zde samé speciální značky, tak neváhejte a přijměte dnešní Čivovo pozvání.

Počet recenzí celkem: 367


Recenze nádražky "Na pátým" v Brně

20.9.2015 by Čiva
Nádražní hospody

Dnes máme specialitku pro všechny vlakové cestující mířící na Brno. Čiva čistě z recenzentských důvodů nenavštívil místní nádražku uvnitř nádražní budovy, ale vydal se na 5. nástupiště, kde ochutnal dobroty z tamního občerstvení Na pátým, alias ze stánku nacházejícího se přímo na peróně pátého nástupiště. Jak dopadlo jeho dobrodružství čtěte v dnešní recenzi.

Počet recenzí celkem: 366


Recenze restaurace "Cukrovar" v Holešově

16.9.2015 by Los
Holešovské hospody

Dva porotci v jedné hospodě, tak to už se nestalo odpravu hodně dlouho. Ale když Candát zavolal Losovi, zda-li se k němu přidá při pivním bádání v holešovské restauraci Cukrovar, tak Los nezaváhal ani chviličku a vypravil se tam po kolejích cobydup. Cesta z nádraží byla sice docela dlouhá, ale o to měl pak Los větší žízeň a samozřejmě nám zaslal i svou verzi svých dojmů z daného setkání.

Počet recenzí celkem: 365


Recenze restaurace "Katowna" v Hranicích

13.9.2015 by Čiva
Přerovské hospody

Jak už bylo ve středu napsáno, Čivu zavály okolnosti do Hranic. Jednu jeho hranickou recenzi jsme již zveřejnili, dnes je čas na druhou, a sice restaurace Katowna nacházející se v uličce kousek od hlavního náměstí. Následně se Čiva přesunul do Brna, tak se těšte na jeho recenze odtamtud.

Počet recenzí celkem: 364


Hodnocení piva Černý orel 11° z Kroměříže

11.9.2015 by Los
Hodnocení piv

Los se rozjel do Kroměříže pořídit si zásoby piv jak na chuť tak na recenze. Před týdnem jsme vám přinesli jeho hodnocení piva Maxmilián, dnes tu máme hodnocení 11° nefiltrovaného piva Černý orel. Mají v Kroměříži opravdu jen dobrá piva nebo se najde i šunt? Čtěte dnešní Losovo hodnocení.

Počet hodnocených piv celkem: 15


Recenze pivního baru "Mexická" v Hranicích

9.9.2015 by Čiva
Přerovské hospody

Z Bystřice je to do Hranic co by kamenem dohodil a zbytek došel pěšky a tak není překvapením, že si Čiva vyrazil do Hranic na Moravě na pár pivek do místních putyk. Jednou ze dvou putyk, které tam navštívil, byl pivní bar Mexická, kterou najdete kousek od náměstí v jednosměrkové uličce schovanou v historickém podloubí. Čiva ji naštěstí neminul a tak si dnes můžete přečíst jeho hodnocení.

Počet recenzí celkem: 363


Recenze hospody "Na špici" v Holešově

6.9.2015 by Los
Holešovské hospody

Los dostal tip na jednu hospodu v Holešově, proto jednoho pátečního odpoledne při cestě z rachoty vystoupil z vlaku o něco dřív a po pár set metrech se objevil v hospodě Na špici nacházející se v ulici Plačkov. Jaké jsou jeho dojmy a pojmy z této návštěvy si můžete přečíst z jeho dnešní recenze doplněné o několik tamních fotografií.

Počet recenzí celkem: 362


Hodnocení RED MAX 14° od Maxmiliána

4.9.2015 by Los
Hodnocení piv

Byť jde o tzv. Velikonoční polotmavý speciál od pivovaru Maxmilián pod názvem Red Max 14°, tak podle dnešního Losova výrazně nadprůměrného hodnocení by bylo skvělé, kdyby toto pivko šlo kupovat celoročně, protože to prý fakticky stojí za to.

Počet hodnocených piv celkem: 14


Recenze hospůdky "Destino" v Bílavsku

2.9.2015 by Los
Bystřické hospody

Prázdniny skončily jak školákům, tak naší porotě. Narozdíl od děcek jsme se neflákali a sbírali podklady pro spoustu recenzí, které vám hodláme v letošním roce ještě naservírovat. Na úvod té hromady hodnocení tu máme dnes pro vás jednu specialitku, a sice Losovu recenzi na hospůdku Destino v nedalekém Bílavsku, která doposud nebyla na našem blogu recenzována! Tuto porotcovskou ostudu tedy dnes Los napravuje a věříme, že vás jeho recenze navnadí na další recenzentské počiny, které můžete opět očekávat v pravidelném intervalu každou středu a neděli.

Počet recenzí celkem: 361


Recenze nádražky "Restaurace" ve Svinově

9.8.2015 by Čiva
Nádražní hospody

Závěrečnou recenzí Čivovy ostravské trilogie na nádraží Ostrava - Svinov je tzv. Restaurace, kterou již Čiva poctil svou návštěvou vloni. Děkujeme tímto Čivovi za vyčerpávající informace o všech svinovských nádražkách a už teď zahazujeme klíče od aut, abychom i my osobně mohli dojet do Ostravy vlakem a na vlastní kůži zažít atmosféru tohoto nádražkami nabitého nádru.

Počet recenzí celkem: 360


Recenze nádražky "Café" ve Svinově

5.8.2015 by Čiva
Nádražní hospody

Druhou nádražkou v Čivově ostravské trilogii je tzv. Café na nádru v Ostravě Svinově, nacházející se uvnitř budovy hned vedle plnohodnotné místní restaurace.

Počet recenzí celkem: 359


Recenze nádražky "Bufet" ve Svinově

2.8.2015 by Čiva
Nádražní hospody

Tak tento týden máme pro vás pravou lahůdku, tedy hlavně pro ty, kteří se vyskytují vlakem na ostravském nádraží Svinov. Čiva se překonal a zrecenzoval pro vás všechny tři místní nádražky! První z nich budiž tzv. Bufet, nacházející se na rohu nádražní budovy.

Počet recenzí celkem: 358


Recenze "Ve dvoře" v Rajnoškách

29.7.2015 by Los
Bystřické hospody

Los si vybral letní volno, na kterém sbíral podklady pro nové recenze a dnes tu tedy máme první z nich, konkrétně na ubytovací hostinec Ve dvoře v nedalekých Rajnochovicích. Vloni tuto hospodu taktéž zrecenzoval, takže nyní si můžete porovnat, co se tam ne/změnilo.

Počet recenzí celkem: 357


Recenze restaurace "Furkotka" v Tatrách

1.7.2015 by Oliver
Zahraniční hospody

Oliver se opět vydal za hranice, tenktokrát si vzal na paškál slovenské hospody. Tedy přesněji řečeno restauraci Furkotka ve Štrbském Plese. A jak je u Olivera zvykem, tak i tato hospoda od něj dostala maximální hodnocení.

Počet recenzí celkem: 356


Recenze "U bílého koně" na Rusavě

28.6.2015 by Los
Bystřické hospody

Na Rusavě proběhla minulou sobotu velká sláva; nejenže jsme pokřtili naši novou ročenku Zpravodaj pajzlů", ale navíc jsme byli svědky premiéry divadelního představení o naší knize Pajzly. Jak se nám tedy v penzionu U bílého koně pilo a žilo? To si přečtěte v dnešní Losově recenzi!

Počet recenzí celkem: 355


Recenze "Kabaně" alias "Pod lipami"

24.6.2015 by brtnik
Bystřické hospody

Tak brtnik nám opět zaslal svou recenzi a jednoznačně se stává horkým kandidátem na člena naší stálé poroty. Jeho dnešní recenze je zajímá nejen svým obsahem, ale i díky tomu, že se jedná o recenzi hospody Pod lipami na Chvalčově po předlouhých pěti letech! Brtniku díky!

Počet recenzí celkem: 354


Recenze nádražky "Blue Garden" v Brně

7.6.2015 by Čiva
Nádražní hospody

Cestovatel Čiva se tentokrát zastavil na skok na brněnském hlavním nádraží, kde zrecenzoval místní nádražku pod solidním názvem Blue Garden. Nicméně solidní to uvnitř není ani náhodou, což posoudíte z Čivovy dnešní recenze.

Počet recenzí celkem: 353


Recenze "Travellers" baru na Maltě

3.6.2015 by Oliver
Zahraniční hospody

Oliver se znovu ozval až z daleké Malty a tak tu máme druhou letošní zahraniční hospodu. Tentokrát je to z exoticky nazvaného města Bugibba a jde o café bar Travellers. Oliverovo opět maximální hodnocení nás uvádí do rozpaků s tím, že se na Maltě pochlastávači prostě mají!

Počet recenzí celkem: 352


Recenze hospody "Na hřišti" v Martinicích

31.5.2015 by Los
Holešovské hospody

A je to tady, máme tu adepta na hospodu roku 2015! Los totiž navštívil na doporučení kamaráda poslal recenzi martinické hospody Na hřišti, kde se mu tak zalíbilo, že jeho hodnocení je opravdu velmi vysoké. Tiše závidíme obyvatelům Martinic za přítomnost hospody tak vysokých kvalit.

Počet recenzí celkem: 351


Recenze rockáče "Hells Bells" v Praze 5

27.5.2015 by Čiva
Vzdálené hospody

Rockový klub ve Zlíně v roce 2014 definitivně zanikl, a tak si Čiva hledal náhradu. Našel ji až v daleké Praze, kde se nachází dvě hospody pod názvem "Hells Bells"; jedna je čistě "pivní" a druhá je zase "rocková" pod názvem Rockin' Pub. A že se jedná o (sice vzdálenou) alternativu na vysoké rockové úrovni, to si můžete potvrdit v dnešní Čivově pozitivní recenzi.

Počet recenzí celkem: 350


Recenze busnádražky "Na Florenci" v BpH

24.5.2015 by Los
Bystřické hospody

Je to nádražka nebo není to nádražka? Je, ale pro změnu na autobusovém nádraží. Dnešní Losova recenze nás zavede na autobusák v Bystřici p. H., do místního občerstvení s příznačným názvem Na Florenci, kam se v minulosti již podíval Čiva a Kafka. Dnešní Losova recenze je ovšem od těch minulých překvapivě pozitivní, takže pojďme si přečíst, jak se tu sedí a čeká na autobusové spoje.

Počet recenzí celkem: 349


Recenze restaurace "Vatikán" v Budějicích

20.5.2015 by Čiva
Vzdálené hospody

Čivova pracovní vytíženost je skutečně velká, a to více je obdivuhodné, že si vždy v místě svého momentálního pracovního jednání najde trochu času na recenzi nějaké tamnější hospody. Tentokrát vpadnul v Českých Budějicích do zajímavě pojmenované restaurace Vatikán, kde narozdíl od svých návštěv některých pražských pajzlů i pojedl, takže jeho dnešní recenze je zcela kompletní.

Počet recenzí celkem: 348


Recenze občerstvení "Vagón" v Lázních

17.5.2015 by Los
Bystřické hospody

Jaro je v plném proudu a tak to vytáhlo porotce ven ze zakouřených pajzlů pěkně na sluníčko, přesněji řečeno pod slunečníky na hospodských zahrádkách. Jedním z nejpohodlnějších letních posezení je určitě na občerstvení Vagón, kam si to zavítal Los, který taktéž nezapomněl zaslat i své dojmy ze své návštěvy.

Počet recenzí celkem: 347


Recenze "Vzorkovny" na Bartolomějský

13.5.2015 by Čiva
Vzdálené hospody

Punkovou hospodu v Praze na Bartolomějský přímo naproti vyhlášenému sídlu místní kriminálky by čekal málokdo, ale opak je pravdou. Přímo tam se totiž nachází věhlasná hospoda Vzorkovna, kterou asi jen tak někdo nenavštíví, nicméně Čiva to risknul a nelitoval - více čtěte v jeho recenzi.

Počet recenzí celkem: 346


Recenze přerovského "Mlýna"

10.5.2015 by Čiva
Přerovské hospody

Mnozí přerovští i nepřerovští fajnšmekři na jídlo určitě znají vyhlášenou přerovskou restauraci "U Labutě". Ne už ovšem tolik lidí ví, že hned naproti přes cestu se nachází skvělá pivnice pod názvem Mlýn. Čiva se jal tuto křivdu napravit a do této pivnice se vypravil; jeho nadprůměrné hodnocení je pak důkazem, že v Přerově opravdu umí.

Počet recenzí celkem: 345


Hodnocení Skaláku 12° od pivovaru Rohozec

8.5.2015 by Los
Hodnocení piv

Los dostal od Kuzmiče sadu piv a vědom si svých povinností je všechny vypil. Naštěstí mu však zůstaly některé kousky v zásobě a tak se onen zbytek stal terčem Losova hodnocení. Dnes se mu dostal pod nos rohozecký Skalák 12°, který Losovi natolik zachutnal, že se chtěl podělit o zážitky s ostatními, a tak tu máme jeho dnešní hodnocení.

Počet hodnocených piv celkem: 13


Recenze pražské "Špeluňky"

6.5.2015 by Čiva
Vzdálené hospody

Čivovy pražské výlety začínají být pomalu ale jistě proslulé. Tentokrát si to štrádoval do Nuslí, kde našel hospodu, jejíž název přímo koresponduje s naším názvem, a sice La Špeluňka. O to větší překvapení pak je, že se nejedná o žádnou zaplivanou špeluňku, ale o solidní pivnici s nadprůměrným hodnocením.

Počet recenzí celkem: 344


Recenze penzionu "Rondo"

3.5.2015 by RUMcajs
Bystřické hospody

No konečně se ozval i RUMcajs. Jeho tři loňské recenze byly nadlidský výkon a s jeho letošní frekvencí to asi nebude lepší. O to větší překvapení bylo, že nám v imejlové schránce přistála jeho recenze penzionu Rondo. Z toho je vidět, že návštěvy pajzlů jsou pro RUMcajse již spíše raritou, a dnes si raději zajde do hodnotnějšího podniku.

Počet recenzí celkem: 343


Recenze "Nádražky" v Českých Budějicích

29.4.2015 by Los
Nádražní hospody

Jsme překvapeni, kam všude Čivu zavanou jeho pracovní povinnosti. Tentokrát se totiž zjevil v Českých Budějovicích a tak hned vtrhl do místní Nádražky, celým jménem "Restaurace na vlakovém nádraží". Už tady údajně před lety byl a jak je vidět z jeho dnešní recenze, tak kvality této putyky jdou nezadržitelně dolů.

Počet recenzí celkem: 342


Stránky se mění v blog

26.4.2015 by Los
Novinky

K 1.1.2015 jsme změnili po skoro 15-ti letech vzhled našich stránek. A k dnešnímu dni už pajzly.cz nejsou webovými stránkami, ale čistokrevným blogem. Hlavní komunikační kanál ve formě diskuzní díry Havraního vlase byl v letošním roce mrtvý a tak byl odebrán. Na jeho místo jsme pak doplnili aktuální sekci Zpravodaj.


Recenze pivnice "U Hanuša"

26.4.2015 by Los
Bystřické hospody

Dnešní recenze pivnice U Hanuša je již 12. počinem za celou dobu historie naší činnosti. A jak je vidět, prostě tahle hospoda asi nikdy nevystoupí ze svého stínu. Ano, byly i světlejší momenty, nicméně následně to tu vždy sklouzne směrem dolů.

Počet recenzí celkem: 341


Hodnocení Primátora Stout

24.4.2015 by Čiva
Hodnocení piv

Čiva před časem ohodnotil Primátora 24°, nyní se zaměřil na další produkt téže značky, a sice Primátor Stout. Jak je z vysokého hodnocení vidět, tato značka asi pivo vyrábět fakticky umí.


Recenze "U Viléma" v Práglu

22.4.2015 by Čiva
Vzdálené hospody

To, že je Čiva fotbalovým fans, to je novinka pro všechny členy i nečleny poroty. Ale to je asi jen dobře, protože bez jeho fandění jeho oblíbenému týmu by se asi Čiva neobjevil v hostinci U Viléma v Praze Bubenči, jehož recenzi vám dnes přinášíme.

Počet recenzí celkem: 340


Recenze "Nádražky" v Holešově

19.4.2015 by Los
Nádražní hospody

Los jel vlakem! Sice jen z Bystřice do Holešova, ale i tak to byl pro něj po těch letech zážitek, na který jen tak nezapomene. A když jeho jízda byla ještě umocněna zážitky z holešovské nádražky Hostinec Nádraží, o kterých si můžete přečíst v dnešní recenzi, bylo Losovo štěstí ten den dokonalé. Pro zajímavost uvádíme, že se jedná o první "online" recenzi na našich stránkách, protože Los zasílal dojmy i fotky na Twitter přímo při pobytu zde.

Počet recenzí celkem: 339


Recenze hospody "U Vašinů" ve Křtomili

15.4.2015 by Čiva
Přerovské hospody

Čiva se se svými kumpány vydal směrem k Přerovu, ale po cestě neodolali a zastavili se v růžové hospodě U Vašinů ve Křtomili. Tato hospoda již byla zrecenzována dvakrát, nicméně naposledy v roce 2008, proto čtěte dnešní recenzi, abyste se dozvěděli, zda-li to tu jde kvalitativně nahoru nebo dolů.

Počet recenzí celkem: 338


Recenze hotelu "Abácie" ve Valmezu

12.4.2015 by Los
Meziříčské hospody

Dnes máme pro vás první meziříčskou recenzi tohoto roku a hned na fajn nóbl podnik přímo ve ValMezu pod názvem Hotel Abácie, kam se vydal Los po předlouhém pěšoidním putování horami a lesami z Prženských pasek až sem.

Počet recenzí celkem: 337


Recenze nádražky v Praze Libni

8.4.2015 by Čiva
Nádražní hospody

Tak jak to tak vypadá, tak si to Čiva v neděli štrádoval kolem bystřického Tipáče na nádraží, odkud odjel do Práglu, protože jinak si nedovedeme vysvětlit, jak by mohl zaslat recenzi na restauračku Na nádraží na nádraží Praha-Libeň. Ať tak či tak, díky jemu jsme zase o něco chytřejší, jak že se to v pražských nádražkách žije, pije, hoduje...

Počet recenzí celkem: 336


Hodnocení belgického piva Leffe

6.4.2015 by Los
Hodnocení piv

Jsou Velikonoce a tak i Los sáhl hlouběji do kapsy a zakoupil 16° tmavý belgický mok Leffe Brune k obědu na velikonoční neděli. A jestli mu třetinka piva za skoro 50 KáČé chutnala si můžete přečíst v dnešním Losově hodnocení.


Recenze bystřického "Tipáče"

5.4.2015 by Čiva
Bystřické hospody

Po zahraničním výletě hezky zpátky na zem do domoviny. Čiva chtěl opět zdrhnout z Bystřice a tak si to štrádoval na místní bus nádr. Po cestě ovšem zakopl o Tipáč alias Tipsport Bar na přerovské ulici, který máme na obrázku taktéž v záhlaví našich stránek i Twitteru. Oproti loňsku tu došlo ke zhoršení, takže čtěte Čivovu recenzi, proč.

Počet recenzí celkem: 335


Hodnocení Argusu 11° z Lidlu

4.4.2015 by Čiva
Hodnocení piv

V Lidlu najdete dvě značky piv, které jinde neseženete, protože jsou vařeny jen a pouze pro tento řetězec. Kromě piva Deep je to pak hlavně oblíběný Argus, který je tu hned v osmi různých voltážích a barvách! Čiva pro nás dnes zhodnotil pšeničný kousek Argus 11°, a vzhledem k jeho docela pozitivnímu hodnocení si myslíme, že o této značce ještě na našich stránkách uslyšíme.


Recenze kavárny "Giorgio" na Maltě

1.4.2015 by Oliver
Zahraniční hospody

Máme nového recenzenta pod nickem "Oliver". Máme novou, letošní první, zahraniční recenzi, konkrétně z Malty, města Sliema, na kavárnu Giorgio´s Café. Máme Oliverův příslib, že tato recenze není zdaleka poslední (byť je zdaleka). Tak jen pevně doufáme, že nás osvěží i v budoucnu dalšími recenzemi maltských hospod a alespoň tak nás vtáhne do atmosféry tropických oblastí. A pozor, byť je dnes apríl, tak se nejedná o apríl ;-)

Počet recenzí celkem: 334


Hodnocení silného Primátora 24°

31.3.2015 by Čiva
Hodnocení piv

Poslední den v měsíci jsme chtěli ozdobit nějakou specialitkou a tak nám bodlo Čivovo hodnocení speciálně silného piva Primátor 24° s podnázvem "Double". Jak chutná pivo se smrtící voltáží 10,5% alkoholu čtěte v dnešním hodnocení.


Recenze boudy "U čerta" v Holešově

29.3.2015 by Los
Holešovské hospody

Kousek od holešovského nádraží po chodníku kolem gymnázia se nachází barevně velmi výrazná bouda i s letní zahrádkou, nazývající se U čerta. Los se při svém pivním putování po Holešově zastavil i zde a dobře udělal, což si můžete přečíst z jeho dnešní recenze.

Počet recenzí celkem: 333


Hodnocení "Ejlu" od Bernarda

28.3.2015 by Čiva
Hodnocení piv

"Pomlázka se plete z osmi, ALE jazyk už ze dvou". Toto rčení jste určitě někde zahlédli na billboardu a patří k pivu Bernard ALE neurčité stupňovitosti, které si za nekřesťanské peníze Čiva zakoupil a pro sebe i naše čtenáře ohodnotil.


Oprava v recenzi na "Retro"

26.3.2015 by Los
Holešovské hospody

Na základě intervence majitele restaurace Restaurace Retro v Holešově jsme pozměnili v recenzi údaje o provozovateli, za kterého byla daná recenze sepsána, aby negativní zjištění v recenzi uvedené nepadly na hlavu toho nepravého. Omluva!


Recenze nádražky "U nádraží" v Bystřici p. H.

25.3.2015 by Čiva
Nádražní hospody

Doma je doma. I Čiva to ví a tak se po svém velkém cestování po pražských putykách a nádražních restauračkách vrátil do domovské nádražky U nádraží v Bystřici. Čivova recenze potvrzuje vzrůstající kvality této hospody a to nás těší a mile překvapuje. Jen tak dál!

Počet recenzí celkem: 332


Hodnocení ležáku Premium Lobkowicz 11°

23.3.2015 by Los
Hodnocení piv

Los si sice není jistý, jestli se jednalo o jedenáctku nebo dvanáctku, protože obsah alkoholu 4,7% je nicnevypovídající, nicméně Lobkowicz 11° je v každém případě ležák premium a za peníze stejné jako za Pilsner Urquell se očekává bomba. Jak to ovšem cítí Los, to si přečtěte v jeho hodnocení.


Recenze uzavřeného "Retra" v Holešově

22.3.2015 by Los
Holešovské hospody

Dnes měla být zveřejněna Čivova recenze na bystřickou nádražku, ale došlo ke změně díky tomu, co už jste si přečetli v nadpisu. Ano, holešovská restaurace "Retro" začíná být stejně zakletou hospodou jako bystřická restauračka "Pod Skálou". Novému nájemci vydrželo nadšení (a peníze) pouhé tři měsíce a k dnešnímu dni je tato restaurace opět uzavřena. Los se zde naštěstí vypravil před 14-ti dny a tak vám můžeme dnes přinést posmrtnou recenzi Restaurace Retro, nacházející se u hlavní cesty v Holešově cca 50 metrů od místního gymnázia, která snad nebude recenzí tohoto podniku poslední.

Počet recenzí celkem: 331


Recenze "U rytíře" v Budějicích

18.3.2015 by Čiva
Vzdálené hospody

Jejda, tak Čiva se nám sakramentsky rozcestoval. Praha už je mu malá a tak vyrazil i na jih Čech do Českých Budějovic alias Budějic. Na náměstí se vsáknul do potyky pod názvem U rytíře a jal se holdovat alkoholu i pevným pochutinám. Jak mu šmakovalo se dozvíte v dnešní recenzi.

Počet recenzí celkem: 330


Recenze "U Králů" na Chvalčově

15.3.2015 by Los
Bystřické hospody

Nevídané, Los sestoupil z Olympu alias z hospody na Tesáku až do nížiny a na Chvalčově dostal takovou žízeň, že neváhal a po mnoha letech od své poslední návštěvy namířil k místní hospodě U Králů. V posledních letech je hodnocení místní dlouholeté nálevny spíše průměrné než pozitivní, a tak se Los šel sám na vlastní kůži přesvědčit, jaká že je pravda. A my hned na úvod prozradíme, že ... průměrná.

Počet recenzí celkem: 329


Recenze "Nádražky" v Kladně

11.3.2015 by Čiva
Nádražní hospody

A máme tu další nádražní pajzl, který si Čiva vzal na paškál tentokrát. Při svých vlakových toulkách přibrzdil i v Kladně, kde navštívil místní Nádražní restauraci. Jeho hodnocení je stejně chladné jako tamní pivo; proč tomu tak je si přečtěte v dnešní recenzi.

Počet recenzí celkem: 328


Další prodejní místa knihy Pajzly

10.3.2015 by Los
Novinky

Je nám ctí oznámit vám, že naše kniha "PAJZLY aneb 15 let recenzí moravských hospod" se začala prodávat v dalších dvou hospodách, a to konkrétně na Chvalčově na Říce a U Michala. Naopak se kniha přestala prodávat v restauraci Pod Skálou, která je opět zavřená a čeká se na dalšího šílence, který si tuto prokletou hospodu vezme do pronájmu.


Hodnocení speciálu Syrovar 13°

9.3.2015 by Los
Hodnocení piv

Los občas projíždí Holešovem a každý víkend tam ve stánku před Tescem prodává mladík uzené masové speciality. Kromě toho tam mívá i pivní produkty z rodinného minipivovaru Syrovar z Těmic u Uh. Hradiště. A tak Los neváhal a jednu PETku za 70,- KáČé zakoupil a ochutnal, konkrétně tedy Syrovar 13°.


Recenze "Pizzerie" v Osíčku

8.3.2015 by brtnik
Bystřické hospody

Tak externí přispěvovatel brtnik to myslí s recenzemi asi vážně, protože dnes od něj jen v tomto roce zveřejňujeme již druhou recenzi. Tentokrát pro vás napsal zhodnocení Pizzerie Osíčko, to abychom měli srovnání s bystřickou picérkou. Jen tak dál brtniku, ještě další recenze a už tě přivítáme mezi stálou porotou!

Počet recenzí celkem: 327


Recenze "Dejvické sokolovny" v Praze 6

4.3.2015 by Čiva
Vzdálené hospody

Čiva při svých toulkách objevil i v Praze sokolku a v ní dokonce i hajzlovitého číšníka. Nebýt této nepříjemné obsluhy, tak by dnes zrecenzovaná Dejvická sokolovna dopadla v Čivových očích daleko daleko lépe; takhle jde jen o pouhopouhý průměr, bohužel.

Počet recenzí celkem: 326


Recenze hospody "Na rozcestí" na Rusavě

1.3.2015 by Čiva
Bystřické hospody

Rusava oplývá mnoha skvělými hospodami a ta dnešní není výjimkou, protože zaujímá 4. místo mezi všemi bystřickými hospodami. Čiva vám tedy dnes představuje hospodu Na rozcestí nacházející se po příjezdu na Rusavu na první křižovatce po levé straně.

Počet recenzí celkem: 325


Recenze nádražního bistra "Podbaba"

25.2.2015 by Čiva
Nádražní hospody

Čiva v Práglu zavítal i na zcela nové, půl roku otevřené, vlakové nádraží v Podbabě, nacházející se v areálu čerpací stanice RobinOil. Zda-li se ne/jedná o nádražku, to ponecháme na čtenářích, ale vzhledem k tomu, že se jedná o nejbližší hospodu v blízkosti tohoto vlaknádru, tak si označení nádražky asi zaslouží. Tak vám tedy dnes přinášíme recenzi na nádražku Bistro Podbaba a hned na úvod vás varujeme, abyste se jí vyhnuli na sto honů!

Počet recenzí celkem: 324


Recenze hospody "Na Trojáku"

22.2.2015 by Los
Bystřické hospody

Losovy kroky tentokrát směřovaly na Troják. "Zimní" počasí s bahnem pod nohama a skoro kvetoucími stromy i loukami lákalo ven, ale Los se jako správný recenzent zdržel dostatečně dlouhou dobu v místní hospodě Na Trojáku, jejíž recenzi vám dnes přinášíme. Zajímavostí je zcela jistě celá řada fotografií, které tady Los pořídil, a které nejlépe vypovídají o interiéru této knajpy.

Počet recenzí celkem: 323


Recenze "Dejvické nádražky"

18.2.2015 by Čiva
Nádražní hospody

Čivovy vlakové výlety po Praze jsou již legendární a tentokrát si vzal na paškál nádražku v pražských dejvicích nazvanou trefně Dejvická nádražka. Už jsme od Čivy četli i vyšší hodnocení, ale i tak si tato nádražka nevedla vůbec špatně.

Počet recenzí celkem: 322


Recenze "Bowling Clubu" v Holešově

15.2.2015 by Los
Holešovské hospody

Los se vydal s přáteli zasportovat a pokecat nad bouligovými koulemi. Setkání se uskutečnilo v Holešově, protože někde zaslechl doporučení, že je to tu daleko lepší než na bystřických boulingových drahách. A taky že jo, holešovský Bowling Club se Losovi zalíbil a tak se i jeho recenze nese v opravdu pozitivním stylu.

Počet recenzí celkem: 321


Hodnocení thajského piva Chang z Lidlu

13.2.2015 by Los
Hodnocení piv

Los se odvážil ochutnat cizokrajný pivní mok dovezeného do místního Lidlu až z dalekého Thajska pod všenicneříkajícím názvem Chang 12°, vyznačující se speciální pachutí po myších ocáscích.


Recenze nádražky "U Fausta" v Čakovicích

11.2.2015 by Čiva
Nádražní hospody

Další z celé recenzentské série pražských nádražních putyk von Čiva je tu. Dnes se podíváme do okrajové části Práglu, konkrétně na vlakové nádraží v Čakovicích, kam Čiva zavítal do místní knajpy U Fausta nazývaje se. Jojo, podle Čivova nadprůměrného hodnocení už chápeme text Pražského Výběru, že "Pražákům, těm je tu hej ..."

Počet recenzí celkem: 320


Recenze "Bingo Baru" u Benetkového

8.2.2015 by Čiva
Bystřické hospody

Koukáme jako blázni, jak se Čiva přesunuje z Práglu do Bystřice a zase zpět, ale je to jen ku prospěchu věci, protože kromě pražských a bystřických náleven recenzuje i nádražky, což je jednoznačně nejširší záběr ze všech porotců v historii našich stránek. Dnes tu máme pro vás Čivovu recenzi na bystřický pajzl Bingo Bar, ještě před pár lety zvaný jako "Osmička" alias "8"; pod tímto označením se vyskytuje také v naší knize Pajzly. Jen tak pro zajímavost - jedná se už o sedmou recenzi tohoto podniku na našich stránkách a ta dnešní má historicky nejvyšší hodnocení.

Počet recenzí celkem: 319


Recenze nádražky Praha-Bubeneč

4.2.2015 by Čiva
Nádražní hospody

A máme tu další nádražku a další pražskou. Čiva je prostě už další Pražák, o tom není pochyb. Dnes recenzovaná hospoda pod jednoduchým názvem Bubenečská nádražka je zajímavější o to, že stále funguje i přesto, že už zde alespoň půl roku žádný vlak nezastavuje! Čiva svým vysokým hodnocením určitě k návštěvě láká, takže cestovatelé a Pražáci, hurá tam!

Počet recenzí celkem: 318


Recenze restaurace "Tesák"

1.2.2015 by Los
Bystřické hospody

I Los se šel konečně vyvětrat po Hostýnských vrších a nezapomněl sepsat své dojmy a průjmy ze své cesty se spolupičem Pítkečem. Jedna z jejich zastávek byla na Tesáku v restauraci Tesák a tak vám dnes přinášíme Losovu recenzi této turistické nálevny.

Počet recenzí celkem: 317


Shrnutí událostí v lednu 2015

31.1.2015 by Los
Úvodní stránka

Bystřické hospody: Ovčárna, Angelo, Las Vegas II
Nádražní hospody: Braník, Vysočany
Hodnocení piv: Maxmilian 14°, Ferdinand 13° a 15°, Litovel 13°
Návštěvnost stránek: 581


Recenze nádražky Praha-Vysočany "Lokálka"

28.1.2015 by Čiva
Vzdálené hospody

To je jízda!!! Vážení čtenáři, zvyšujeme frekvenci zveřejňování recenzí, a sice, že už nejen v neděli, ale i ve středu si budete moci přečíst zhodnocení nějaké hospody!!! Dnes pro vás máme další z Čivových nádražních putyk, a to restauraci Lokálka nacházející se na pražském vlakovém nádraží ve Vysočanech.

Počet recenzí celkem: 316


Recenze nonstop baru "Las Vegas II"

25.1.2015 by Čiva
Bystřické hospody

Dnes zcela jistě dostojíme našemu názvu "pajzly", protože nám Čiva zaslal recenzi na opravdový bystřický pajzl oficiálně zvaný Las Vegas II, jinak známý taktéž pod přízvisky "U Šicáka" anebo "Ytong". Nízké Čivovo hodnocení prozrazuje, že se v Bystřici opravdu nacházejí stále hospody, jejichž úroveň v okolní konkurenci nejenže neroste, ani nestagnuje, ale naopak klesá.

Počet recenzí celkem: 315


Hodnocení svátečního Litovle 13°

21.1.2015 by Los
Hodnocení piv

Je po svátcích a ke svátkům vždy patří něco svátečního. Los se chopil této povinnosti na 100% a tak pro vás ohodnotil sváteční ležák Litovel 13°. Stojí nákup tohoto speciálu za to? Čtete Losovo hodnocení.


Recenze pizzabaru "Angelo"

18.1.2015 by brtnik
Bystřické hospody

Po dlouhých předlouhých měsících tu máme konečně recenzi od jiného hodnotitele než Čivy a Losa. Jistý brtnik nám poslal své dojmy a pojmy z pizzabaru Angelo a my jen doufáme, že to není jeho první a poslední recenzentský počin.

Počet recenzí celkem: 314


Hodnocení točeného Ferdinanda 13° a 15°

14.1.2015 by Čiva
Hodnocení piv

Je tu středa a tak je čas na další zhodnocení některého z českých piv. Tentokrát se toho zhostil Čiva, který pro nás dnes zhodnotil dvě piva jedné značky, a sice Ferdinand 13° a 15°. Pivka to byly sice točené, ale podle výsledků Čivova hodnocení jsme o moc nepřišli.


Recenze restaurace "Ovčárna" na Hostýně

11.1.2015 by Los
Bystřické hospody

Los zajel před svátky na Hostýn kouknout se na vánočně vyzdobený kostelík. No a při té příležitosti samozřejmě nezapomněl navštívit místní putyku pod autobusovou točnou, která mj. byla vyhlášena jako nejlepší hospoda roku 2010. Razantní změna v kvalitě jednotlivých hodnocených kritérií ho natolik bouchnula do hlavy, že prostě musel dnešní recenzi napsat. A tak tu máme již celkově osmou recenzi restaurace a penzionu Ovčárna, tentokrát oproti předchozím opravdu kritickou a nekompromisní.

Počet recenzí celkem: 313


Hodnocení tmavého speciálu Maxmilian 14°

7.1.2015 by Los
Hodnocení piv

Dnes vám přinášíme první z celé řady středečních hodnocení piv, ať už točených či lahvových či plastových. Jako první pivo v tomto roce Los otestoval produkt z kroměřížského minipivovaru Maxmilian, konkrétně tmavý speciál Maxmilian 14°. Věřme, že se do hodnocení zapojí i ostatní porotci tak, abychom si mohli vzájemně porovnávat své chutě.


Recenze pražské nádražky "Braník"

4.1.2015 by Čiva
Nádražní hospody

Tak Čiva se objevil i v našem hlavním městě Práglu, a to nejen jednou, ale hned několikrát. Při svých cestách českými drahami nás samozřejmě nechtěl ochudit o své zážitky z tamních nádražních hospod a tak vám dnes přinášíme první z celé řady jeho recenzí na pražské nádražky. Dnes se s Čivou podíváme na pražské nádraží Braník, kde strávil nějaký čas s NP z blogu Vágus.cz.

Počet recenzí celkem: 312


Zhodnocení roku 2014

1.1.2015 by Los
Úvodní stránka

Vážení přátelé webu pajzly.cz, vítejte v novém roce 2015!
Hned na Nový rok jsem pro vás připravil nezbytné zhodnocení naší činnosti za rok 2014, protože se jednalo o rok jednoznačně nejaktivnější a jednoznačně s největším počtem recenzí, novinek, informací apod. Čtěte zde >>>